امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
چهارشنبه / ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۹:۲۹
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۸۸۵۳۸
گزارشگر : ۹۵

دانشجویان نخبه تحت حمایت کمیته امداد کرمانشاه تسهیلات می گیرند

دانشجویان نخبه تحت حمایت کمیته امداد کرمانشاه تسهیلات می گیرند
(چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۲۹

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در راستای توانمندسازی و حمایت مالی از طرح و ایده دانشجویان نخبه تحت حمایت این نهاد به آنان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت می شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه شامگاه سه شنبه در مراسم تجلیل و افطار دانشجویان نخبه تحت حمایت کمیته امداد که با حضور استاندار کرمانشاه برگزار شد با اشاره به اینکه اشتغال دغدغه اصلی دانشجویان و دانش آموختگان است، افزود: این نهاد آماده است به دانشجویان نخبه( ارشد و دکتری) تحت حمایت در حال تحصیل وام اشتغال در راستای توانمندسازی اعطا کند.

او سقف تسهیلات اشتغال این نهاد را ۱۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و بیان داشت: به برخی از طرح ها یا ایده های دانشجویان که ظرفیت و توان اشتغال خوبی داشته باشد تسهیلات بیشتری پرداخت خواهد شد.

ترکمانه معضل بیکاری را موضوعی کشوری و به ویژه در استان عنوان کرد و افزود: کمیته امداد متولی اشتغال نیست اما این نهاد در راستای توانمندسازی مددجویان به این امر ورود می کند.

دانشجویان در این دیدار مهم ترین خواسته خود را اشتغال و توانمند سازی عنوان کردند و خواستار کمک های هزینه آموزشی برای ادامه تحصیل شدند.

در این مراسم از ۱۶۱ دانشجو مقطع ارشد و ۷۰ دانشجو نخبه زیر پوشش کمیته امداد استان تجلیل شد.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید