امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
چهارشنبه / ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۸:۳۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۸۵۳۲
گزارشگر : ۸۰
با همکاری خیران صورت گرفت؛

توزیع 395 بسته غذایی میان محرومان

توزیع 395 بسته غذایی میان محرومان
(چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۸:۳۹

رئیس کمیته امداد اداره اقبالیه گفت: همزمان با ایام پربرکت ماه مبارک رمضان ، با همکاری مردم خیر و نیکوکار اقبالیه، 395 بسته غذایی میان محرومان و نیازمندان اقبالیه توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد یوسفی بیان کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی است تا با تأسی به امام حسن مجتبی (ع) و امیرالمومنین علی (ع) بیش از پیش در خدمت محرومان باشیم.

وی ادامه داد: در این راستا در طی ماه مبارک رمضان و در قالب طرح اطعام مهدوی کمک های مردم مومن و نیکوکار و خیرین جمع آوری و به دست نیازمندان واقعی می رسانیم.

رئیس کمیته امداد اداره اقبالیه اضافه کرد: یکی از برنامه های این ماه پخت غذا و همچنین تهیه سبد غذایی است که این هدایا نیز پس از جمع آوریبه سرعت میان نیازمندان و محرومان توزیع می شود.

وی اظهارکرد: همزمان با ایام پربرکت ماه مبارک رمضان ، با همکاری مردم خیر و نیکوکار اقبالیه، 395 بسته غذایی میان محرومان و نیازمندان اقبالیه توزیع شد.

یوسفی عنوان کرد: جمع آوری کمک های مردمی اعم از نقدی یا غیرنقدی همچنان با قوت ادامه دارد و همه کمک ها در کمترین زمان ممکن میان نیازمندان و محرومان همین منطقه توزیع می شود.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند از هر نقطه جغرافیایی کمک های خود به محرومان اقبالیه را از طریق کد مهربانی # 0287*8877* اهداء کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید