امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
سه شنبه / ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۳:۰۲
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۸۵۲۴
گزارشگر : ۸۹
هم‌زمان با ماه مبارک رمضان؛

52 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان چهارمحال و بختیاری توزیع شد

52 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان چهارمحال و بختیاری توزیع شد
(سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۳:۰۲

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 52 هزار پرس غذای گرم در قالب پویش اطعام مهدوی ـ افطاری ساده میان خانواده‌های نیازمند استان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی بیان کرد: پویش اطعام مهدوی ـ افطاری ساده در راستای تأمین نیازهای معیشتی خانواده‌های نیازمند در قالب غذای گرم، بسته‌های مواد غذایی و افطاری ساده در حال اجرا است.

وی با اشاره به فعالیت 75 آشپزخانه مهدوی در سطح استان افزود: این تعداد غذا با هزینه 2 میلیارد و 500 میلیون تومان تهیه و با اولویت مناطق روستایی و محروم توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: همچنین طی این مدت بیش از 11 هزار بسته مواد غذایی با هزینه 3 میلیارد و 400 میلیون تومان و 3800 افطاری ساده با هزینه 91 میلیون تومان با مشارکت مؤسسات خیریه، مراکز نیکوکاری، دفتر نماینده ولی فقیه در استان و کمک‌های مردمی تهیه و میان نیازمندان تحت حمایت و غیر تحت حمایت توزیع شده است.

محمدی بابیان اینکه تمامی مراحل پخت، بسته‌بندی و توزیع غذای گرم، سبدهای مواد غذایی و افطاری ساده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال انجام است اضافه کرد: پویش اطعام مهدوی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.  

وی با اشاره به روش‌های مشارکت در این پویش اضافه کرد: مردم نیکوکار استان می‌توانند نذورات خود را با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷*  و یا با شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۱۲ نزد بانک ملی به دست نیازمندان برسانند.

لازم به ذکر است، ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید