امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
سه شنبه / ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۳:۰۶
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۸۵۲۳
گزارشگر : ۴۴

کمک 4 میلیاردی خیرین به ایتام زابل

کمک 4 میلیاردی خیرین به ایتام زابل
(سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۳:۰۶

رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان زابل گفت: در سال 1400، خیّرین و حامیان بزرگوار بالغ بر 4 میلیارد تومان به ایتام و فرزندان طرح محسنین شهرستان زابل کمک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ناصر حاتمی مقدم، رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان زابل گفت: در سال 1400، خیّرین و حامیان بزرگوار بالغ بر 4 میلیارد تومان به ایتام و فرزندان طرح محسنین شهرستان زابل کمک کردند.

وی اظهار کرد: در سال گذشته خیرین و نیکوکاران در بخش‌های مختلف به کمیته امداد این شهرستان کمک کرده‌اند، اما عمده‌ترین توجه این بزرگواران به بخش اکرام و محسنین بوده است.

رئیس اداره کمیته امداد زابل افزود: در حال حاضر 650 کودک یتیم و حدود 1500 کودک طرح محسنین (کودکان با سرپرست ناتوان) تحت پوشش اداره کمیته امداد شهرستان زابل قرار دارند.

حاتمی‌مقدم بیان کرد: طرح محسنین شامل کودکانی است که پدر و مادر دارند، اما والدینشان به هر دلیلی توان اداره کردن این آینده‌سازان کشور را ندارند. توجه به امور خانواده‌های نیازمند همواره از اهمیت خاصی برخوردار است؛ به‌ویژه کودکانی که به دلایلی از قبیل زندانی بودن، سالمندی، بیماری‌های سخت و از کار افتادگی والدین، از حضور پدر و مادر محروم هستند.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید