امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
سه شنبه / ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۱:۴۸
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۸۵۲۱
گزارشگر : ۹۴
هم‌زمان با شب های قدر محقق شد؛

برپایی ضیافت افطاری 200 نفر از ایتام و نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد

برپایی ضیافت افطاری 200 نفر از ایتام و نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد
(سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۱:۴۸

همزمان با شبهای قدر 200نفر از ایتام و نیازمندان کمیته امداد منطقه یک یاسوج استان کهگیلویه و بویراحمد، به همت خیران بزرگوار اطعام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، همزمان با شب های قدر، به همت خیران نیکوکار ضیافت افطاری برای 200 نفر از فرزندان ایتام و نیازمندان کمیته امداد منطقه یک یاسوج استان کهگیلویه و بویراحمد در مجتمع فرهنگی تربیتی شهدای یاسوج برگزار شد.
قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد منطقه یک یاسوج، در حاشیه این مراسم، گفت: توزیع غذای گرم، توزیع سبدهای معیشتی بین خانواده های مددجو، افطاری ساده و حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین از مهم ترین برنامه های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان است.
وی افزود: به همت کمیته امداد منطقه یک یاسوج و با همت خیران نیکوکار، همزمان با شب های قدر، ضیافت افطاری 200 نفری برای ایتام و نیازمندان برگزار و 80 سبد غذایی نیز بین آنان توزیع شد.
مبشری از مردم خیر و نیکوکار دعوت کرد تا با مشارکت در طرح ها و برنامه های کمیته امداد نیازمندان این نهاد را یاری کنند.
حیدری رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج نیز در این مراسم، گفت: از ابتدای ماه مبارک 1116 بسته غذایی به ارزش 448میلیون تومان و 10هزار و 340 پرس غذای گرم و افطاری ساده به ارزش 221 میلیون تومان بین نیازمندان کمیته امداد منطقه یک یاسوج توزیع شده است.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید