امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
سه شنبه / ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۹:۲۹
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۸۵۱۷
گزارشگر : ۷۹
از ابتدای ماه مبارک رمضان صورت گرفت:

جذب ۲۲۱۷ حامی برای حمایت از ایتام خراسان جنوبی

جذب ۲۲۱۷ حامی برای حمایت از ایتام خراسان جنوبی
(سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۲۹

دو هزار و ۲۱۷ حامی در ایام ماه مبارک رمضان حمایت از ایتام خراسان جنوبی را بر عهده گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد عرب، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت:در شب های پر فضیلت قدر در سطح استان 56 پایگاه حامی یابی طرح های اکرام ایتام و محسنن این نهاد در سطح استان ایجاد شد و 2217 حامی ، حمات معنوی مادی و معنوی خود را از 3343 فرزند یتیم و محسنین اعلام کردند.
وی با اشاره به برپایی پایگاه حامی یابی در تهران و مشهد مقدس برای حمایت از ایتام استان ، گفت: همه ساله این نهاد در ماه مبارک رمضان بویژه شب‌های قدر پایگاه‌های حامی یابی طرح‌های اکرام ایتام و محسنین را در کنار مساجد، حسینیه‌ها و مکان‌های برگزاری این شب‌ها برپا می‌کند .
عرب با اشاره به طرح اکرام ایتام ، افزود: این طرح ملی و خداپسندانه فرصت مناسبی است که فرد یا افرادی به عنوان حامی بصورت داوطلبانه حمایت از یک یا چند فرزند یتیم برای مدت یک یا چند سال با کمک ماهیانه حداقل ۱۰ هزار تومان مشارکت کنند.
وی گفت: حامیان و خیران  می توانند علاوه بر حضور در پایگاه‌های حامی یابی در سطح استان از طریق سایت اکرام به نشانی ekram.emdad.ir و همچنین ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳ نسبت به ثبت نام در طرح اکرام ایتام و محسنین اقدام کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه  دو هزار و ۳۶۰  فرزند یتیم و همچنین در قالب طرح محسنین شش هزار و  ۴۸۱ فرزند محسنین که سرپرست خانواده دارای مشکلات از قبیل کارافتادگی، کهولت سن، بیمار و... است زیرپوشش این نهاد قرار دارد.

انتهای پیام

کمیته امداد خراسان جنوبی
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید