امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
سه شنبه / ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۰:۱۶
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۸۵۱۶
گزارشگر : ۷۸

کمک موردی 33 میلیارد تومانی کمیته امداد خراسان شمالی به اقشار نیازمند

کمک موردی 33 میلیارد تومانی کمیته امداد خراسان شمالی به اقشار نیازمند
(سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۱۶

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از کمک 33 میلیارد تومانی این نهاد در قالب کمک موردی به نیازمندان استان طی سال قبل خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه طی سال قبل 33 میلیارد تومان در قالب کمک موردی به نیازمندان استان کمک شده است، افزود: بیش از 35 هزار و337 خانوار نیازمند استان از برکات این کمک ها بهره مند شدند.
  وی با بیان اینکه کمک‌های موردی بر اساس نیاز خانواده‌ها و به منظور برطرف کردن مشکلات آنان پرداخت می‌شود، بیان کرد: پس از بررسی‌های لازم از وضعیت متقاضیان، کمک‌های موردی به افراد واجد شرایط به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود تا آنان بتوانند بخشی از مشکلات خود را برطرف کنند.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین کمک‌های موردی در سرفصل تأمین هزینه‌های معیشتی، درمانی، تحصیل، خرید لوازم ضروری زندگی، ازدواج و غیره ارائه شد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی همچنین به اهدای6 هزار سری لوازم ضروری به مددجویان تحت حمایت این نهاد طی سال قبل اشاره کرد و گفت: این وسایل از تولیدات داخلی و شامل فرش، یخچال، کولر، تلویزیون، آبگرمکن و پنکه و غیره بوده است.
الهی راد خاطرنشان کرد:  18 میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی کمیته امداد و منابع دولتی برای تهیه و توزیع این لوازم هزینه شده است.


انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید