امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
دوشنبه / ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۲:۱۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۸۵۱۰
گزارشگر : ۸۰
شهردار قزوین:

همه ظرفیت های شهرداری آماده خدمت به محرومان است

همه ظرفیت های شهرداری آماده خدمت به محرومان است
(دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۲:۱۹

شهردار قزوین گفت: شهرداری قزوین ظرفیت های مختلفی دارد که آماده ایم همه این ظرفیت ها را برای خدمت به محرومان و نیازمندان بکارگیری کنیم.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهدی صباغ در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: تنها هدفم برای حضور در شهرداری خدمت به مردم است و تلاش می کنم تا بیشترین خدمت را به مردم ضعیف و محروم داشته باشم.

وی ادامه داد: شهرداری وظیفه اش خدمت به همه مردم است ولی نباید طبقه متوسط و ضعیف بهره مندی کمتری از خدمات شهرداری داشته باشند از این رو تلاش می کنم خدمات شهرداری در بخش خدمات به عموم مردم برجسته تر شود.

شهردار قزوین اضافه کرد: شهرداری قزوین ظرفیت های مختلفی دارد که آماده ایم همه این ظرفیت ها را برای خدمت به محرومان و نیازمندان بکارگیری کنیم.

وی افزود: شأن ما خدمت و کار ما خدمت به مردم است از این رو آماده ایم همه ظرفیت های خود را برای خدمت به محرومان در اختیار کمیته امداد امام (ره) قرار دهیم تا نتیجه کار بهره مندی محرومان و نیازمندان از این خدمات باشد.

در ادامه مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: کیمته امداد امام خمینی (ره) با جمعیت مددجویی متنوع و به تبع آن مشکلات متعدد روبرو است و تلاش می کنیم این مشکلات را با تعامل و همکاری با دستگاه های مختلف رفع کنیم.

ناصر ظاهری عنوان کرد: تعامل و هم افزایی با افراد و دستگاه های مختلف موجب می شود برکت کار جمعی برای کمک به مددجویان را شاهد باشیم برکتی که هم برای کمک کنندگان و هم برای کم کیرندگان شاهد هستیم.

وی یادآورشد: شهرداری قزوین در سال های گذشته تعامل خوبی با کمیته امداد امام (ره) داشته است ولی لازم است این تعامل را تقویت شود تا خدمت رسانی به محرومان را ارتقاء دهیم.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید