امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
دوشنبه / ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۹:۴۸
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۸۵۰۶
گزارشگر : ۸۷
طی سال گذشته محقق شد؛

مشارکت 4.8 میلیارد تومانی خیران ومسئولان زنجانی در طرح مفتاح الجنه

مشارکت 4.8 میلیارد  تومانی خیران ومسئولان زنجانی در طرح مفتاح الجنه
(دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۴۸

مسئولان وخیران نیک اندیش زنجانی بیش از 4 میلیارد و 832 میلیون تومان در بازدید و دلجویی از 11459 خانواده عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب طرح مفتاح الجنه مشارکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد استان زنجان، روح اله صالحی با اشاره به اجرای طرح مفتاح الجنه به منظور دیدار وتفقد از خانواده های عزیز تحت حمایت این نهاد گفت: مسئولان وخیران نیک اندیش زنجانی بیش از چهار میلیارد و 832 میلیون تومان در بازدید و دلجویی  از 11459 خانواده عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب طرح مفتاح الجنه مشارکت کردند. 

 وی با تأکید بر اینکه اجرای طرح مفتاح الجنه به‌منظور دیدار، تفقد و دلجویی با مددجویان تحت حمایت به‌خصوص ایتام و محسنین، بیماران صعب‌العلاج و نیازمند با استفاده از ظرفیت خیران و دستگاه‌ها از اولویت‌های مهم کمیته امداد است، افزود: دیدار از افراد نیازمند و خانواده ایتام از آموزه‌های دین مبین اسلام و از سیره ائمه معصومین (ع) است و اجرای طرح مفتاح الجنه در راستای ارتقاء همدلی و ترویج گفتمان  مشارکت همگانی در رسیدگی به نیازمندان و دیدار و مصاحبت مسئولان و خیران با مددجویان عزیز تحت حمایت کمیته امداد برنامه ریزی ودر طول سال انجام می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به بازدید از خانوارهای تحت حمایت به همراه خیران و مسئولان اشاره وتصریح کرد: در این بازدید که به همراه مسئولان استانی، شهرستانی و خیران در سطوح مختلف در قالب طرح مفتاح الجنه انجام می‌شود علاوه بر تفقد عاطفی، مسائل و مشکلات مختلف خانوارها با مسئولان مطرح و کارسازی می‌شود.

صالحی همچنین به برنامه ریزی برای استمرار اجرای این طرح در سال جاری نیز اشاره کرد و افزود: اجرای این طرح با هدف توسعه فرهنگ همنشینی با نیازمندان و توجه به امور معیشتی و رفع نیازهای جامعه هدف این نهاد از طریق خیران و مسئولان، در سال جاری به ویژه ایام ماه مبارک رمضان در حال اجرا است. انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید