امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
یکشنبه / ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۴:۵۰
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۸۴۹۲
گزارشگر : ۷۸

جلسه هماهنگی جمع آوری زکات فطریه در خراسان شمالی برگزار شد

جلسه هماهنگی جمع آوری زکات فطریه در خراسان شمالی برگزار شد
(یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۴:۵۰

جلسه هماهنگی جمع آوری زکات فطریه با حضور برخی اعضای شورای زکات استان و دستگاههای مدعو به میزبانی کمیته امداد خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،  مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد و دبیر شورای زکات خراسان شمالی در این جلسه نسبت به اطلاع رسانی در خصوص ساز و کار نحوه جمع اوری زکات فطره از طریق صدا و سیما  تاکید کرد و گفت: اطلاع رسانی مناسب به مردم باعث پیشگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی از نحوه جمع آوری زکات است.
وی نسبت به هماهنگی لازم بین دستگاه های متولی جمع آوری زکات تاکید کرد و افزود تمامی فعالیت ها باید در چارچوب دبیرخانه شورای زکات انجام شده و هیچ دستگاه و یا موسسه ای بدون هماهنگی با دبیرخانه نسبت به جمع آوری زکات فطریه اقدامی نداشته باشد .
الهی راد به استفاده از دستگاه های پوز برای جمع آوری زکات فطره اشاره و تصریح کرد: شماره حساب ویژه جمع آوری فطریه باید از طریق رسانه ها به مردم اطلاع رسانی شود. 
وی اضافه کرد: بحث امنیت صندوق های جمع آوری زکات فطره نیز توسط نیروی انتظامی باید تامین شود.
وی با بیان اینکه ملزومات جمع آوری زکات اکنون توسط حوزه مربوطه آماده است اظهار کرد: لیست افراد نیازمند و اولویت دار باید تجمیع شود تا در کمترین زمان وجوهات به دست نیازمندان برسد.
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید