امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
پنج شنبه / ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۳:۴۷
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۸۴۸۱
گزارشگر : ۸۵

شهرستان بردسکن 200 بیمار صعب العلاج دارد

شهرستان بردسکن 200 بیمار صعب العلاج دارد
(پنج شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۳:۴۷

رئیس کمیته امداد امام خمینی بردسکن گفت: با اجرای طرح الکترونیکی به روش کد کیو آر (QR) خیران و نیکوکاران می توانند کمک های خود را در سرفصل های مختلف بصورت آنی به خانواده های نیازمند اهدا کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید کاظم حسینی علی رغم همه مشکلات اقتصادی و معیشتی و بحث ویروس کرونا کمک های مردمی به کمیته امداد در سال گذشته رشد داشته است. 
وی با بیان اینکه 4500 خانوار از خدمات این نهاد برخوردار هستند، افزود: در مجموع 7300 نفر تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.
رئیس کمیته امداد بردسکن ضمن تقدیر از مردم شهرستان اظهار کرد: با کمک خیران و مراکز نیکوکاری در هفته اکرام ایتام 15 هزار پرس غذای گرم بسته بندی شده و هزار بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند و آسیب پذیر توزیع شد.
حسینی به اجرای طرح مفتاح الجنه درطول این ماه اشاره کرد و گفت: شهرستان بردسکن 200 بیمار صعب العلاج دارد که ضمن سرکشی ااز این خانئاده ها،با کمک خیران 150 بسته بهداشتی به ارزش 30 میلیون تومان تهیه و بین این افراد در حال توزیع است.
وی توزیع 2 تُن برنج و 500 کیلو گرم گوشت گوسفندی به ارزش 120 میلیون تومان و توزیع 21 سری جهیزیه به ارزش کلی 420 میلیون تومان شامل 5 قلم کالای اساسی (یخچال، تلویزیون، لباس شویی، اجاق گاز و جارو برقی) را از دیگر اقدامات انجام شده دراین ماه عنوان کرد.
رئیس کمیته امداد بردسکن با بیان اینکه 181 یتیم و 700 فرزند محسنین تحت حمایت این اداره هستند، تصریح کرد: تمامی خیران همچون سنوات قبل با کمک های نقدی و غیر نقدی خود می توانند برای کمک به نیازمندان با این نهاد مشارکت داشته باشند. 
وی با اعلام اینکه، 10 مرکز نیکوکاری در شهرستان فعالیت دارد، افزود: کمیته امداد بردسکن 13 هزار و 500 مشترک صندوق صدقات دارد که 75 درصد آن در منازل و مابقی آن در سطح شهر و ادارات وجود دارد. 
رئیس کمیته امداد بردسکن افزود: کد دستوری #۵۱۲*۸۸۷۷* شیوه دریافت کمکهای نیکوکاران است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید