امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
یکشنبه / ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۳:۱۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۸۴۷۸
گزارشگر : ۸۰
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین:

قدرت جمهوری اسلامی در خدمت به مردم دیده می شود

قدرت جمهوری اسلامی در خدمت به مردم دیده می شود
(یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۳:۱۱

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: امروز با توجه به شرایط کشور و مشکلات اقتصادی که ناشی از تحریم هاست ، قدرت جمهوری اسلامی در خدمت به مردم تجلی می یابد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ رستمعلی رفیعی آتانی در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین و مدیران و روسای کمیته امداد استان به مناسبت سالروز تأسیس سپاه، بیان کرد: امروز شرایط دیگر همچون گذشته نیست که در بحث امنیت فیزیکی مشکل داشته باشیم.

وی ادامه داد: امروز با توجه به شرایط کشور و مشکلات اقتصادی که ناشی از تحریم هاست ، قدرت جمهوری اسلامی در خدمت به مردم تجلی می یابد.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین اضافه کرد: امروز جمهوری اسلامی به دنبال حضور نظامی در دنیا نیست ، باید تفکر انقلاب اسلامی در دنیا بسط داده شود.

وی افزود: براساس شاخصه های انقلابی گری،  خدمت بی منت باید در دستور کار مسئولان باشد و این خدمت بی منت به بیان صریح مقام معظم رهبری بهترین شعار مرگ بر آمریکاست.

رفیعی آتانی عنوان کرد: کسی که عاشق مبارزه با آمریکاست باید به مردم خدمت کند والا نمی توان ادعای انقلابیگیر و مردمی داشت، سپاه خود را خدمتگذار مردم می داند، مردم مانند دریا هستند و سپاه همچون ماهی در این دریا، در نتیجه سپاه بدون مردم هیچ است.

وی خاطرنشان کرد: کرامت انسان ها وظیفه ماست و این وظیفه در همه اقدامات ما باید برجسته باشد بنابراین باید از آبرو و توان خود برای خدمت به محرومان استفاده کنیم.

در ادامه میدرکل کمیته امداد استان قزوین با اشاره به همکاری کمیته امداد و سپاه گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) با همه دستگاه ها و نهاد و سازمان ها همکاری دارد و این همکاری تنها برای خدمت به مردم است.

ناصر ظاهری عنوان کرد: خدمت به محرومان در کمیته امداد امام خمینی (ره) یک محور و اساس است تا بتوانیم در راستای رفع مشکل محرومان و نیازمندان گام برداریم و در این راستا دست هر کسی که برای محرومان با نیت الهی وارد میدان کار و خدمت شود را به گرمی می فشاریم.

وی اعلام کرد: در حال حاضر بیش از 32 هرزار خانوار تحت حمایت داریم که در میان مددجویان یک هزار و 506 یتیم و 6 هزار و 856 فرزند محسنین هستند که برای حمایت از آنها حامیان از اقشار مختلف با این نهاد همکاری دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: حامیان فرزندان ایتام و محسنین از طبقه خاصی نیستند بلکه اقشار و گروه های مختلف مردم هستند که حمایت مادی و معنوی فرزندان ایتام و محسنین را به عهده گرفته اند و به دلخواه و تنها براساس نیتی که دارند، خدمات خود را به فرزندان معنویشان ارائه می کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید