امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
یکشنبه / ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۰:۴۱
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۸۴۶۶
گزارشگر : ۷۸

انتصاب 5 نفر از معاونین و روسای ستادی کمیته امداد خراسان شمالی

انتصاب 5 نفر از معاونین  و روسای ستادی کمیته امداد خراسان شمالی
(یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۴۱

طی احکام جداگانه ای از سوی مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی 5 نفر از معاونین و روسا و مدیران ستادی این نهاد منصوب شدند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،  طی این احکام«سید منصور احمدی ‌» به عنوان مشاور مدیر کل ،«جواد مکرمی پور» به عنوان معاون اداری و مالی کمیته امداد خراسان شمالی، «مهدی پور رمضانی» به عنوان رئیس بازرسی استان، «قاسم درتومی» به عنوان  مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات، «علی نعمانیان» به عنوان رئیس اداره فناوری اطلاعات منصوب شدند.مجید الهی راد در این آیین ضمن گرامیداشت لیالی قدر و تسلیت به مناسبت شهادت مولی متقیان علی (ع) گفت: این انتصابات با عنایت به پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب و استفاده از نیروی جوان در تصدی ها و پست های سازمانی انجام شده است.
وی بیان کرد: کمیته امداد خراسان شمالی از جمله دستگاه های کشور در گزینش و بکارگیری نیروی جوان در تصدی های سازمانی است.
الهی راد بابیان اینکه ارائه خدمات مناسب به مددجویان ازجمله مسائل و دغدغه‌های نظام جمهوری اسلامی است، افزود: خدمت صادقانه به محرومین اولویت این نهاد است.
وی بر همدلی بین کارکنان این نهاد تأکید کرد و گفت: پایبند بودن به اخلاقیات از ملزومات کارسازمانی است.
الهی راد با اشاره به سیره ائمه (علیهما اسلام) و خدمت به محرومان گفت: ارزش گذاری نسبت به محرومان وظیفه تمامی امدادگران است و حضرت امام (ره) نیز به تاسی از امامان کمیته امداد را تاسیس کرد
وی گفت: قدردان مسئولیت ها و فرصت ها باشید و حق مسئولیت را با استعانت از خداوند رعایت کنید.
الهی راد، همدلی، صفا و صمیمیت حاکم بر  فضای نهاد را مناسب ارزیابی کرد و گفت:باید خدمت رسانی را مضاعف کنیم.
وی آسیب شناسی اقدامات صورت گرفته را از اولویت های سال جاری در حوزه کاری عنوان کرد و گفت: باید برنامه های عملیاتی ۱۴۰۱ تدوین و ارائه شود.
وی با بیان اینکه مسائل و مشکلات احصا شده باید برطرف شود، افزود: نظارت حوزه های تخصصی تقویت شود و وضعیت شهرستان مطالعه و بازدید حوزه ها ارزیابی به صورت قوی انجام شود.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید