امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
یکشنبه / ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۰:۳۵
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۸۸۴۶۵
گزارشگر : ۸۶

پخت ۷۲ دیگ غذای نذری و توزیع میان ۶ هزار نفر مناطق محروم در کارون

پخت ۷۲ دیگ غذای نذری و توزیع میان ۶ هزار نفر مناطق محروم در کارون
(یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۳۵

افتتاحیه آشپزخانه دانشجویی و دانش آموزی کانون فرهنگی تربیتی شهید تقوی فرد کمیته امداد شهرستان کارون

ناجی عبیاوی قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گفت: هم‌زمان شب قدر ۷۲ دیگ غذای نذری به نیابت از شهدای کربلا پخت و میان ۶ هزار نیازمندتوزیع شد.
عبیاوی با تسلیت فرا رسیدن شهادت امام علی (ع) و شب قدر بیان کرد: این غذاهای نذری در قالب پویش اطعام مهدوی با مشارکت خیران، مردم نیکوکار ، دانشجویان و دانش آموزان تهیه و میان نیازمندان توزیع شده است.
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان  افزود: تمامی مراحل تهیه مواد غذایی، پخت و توزیع با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شده است.
وی افزود: این آشپزخانه با همت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کارون و حوزه علمیه این شهرستان بصورت مشترک در قالب طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده ، با شعار هر خانواده یک سفره در طول ماه مبارک رمضان فعالیت و به مردم نیازمند منطقه ارائه خدمت می کند. 
عبیاوی با اشاره به تداوم پویش اطعام مهدوی تا پایان ماه رمضان گفت: اطعام مهدوی در قالب تهیه، طبخ و توزیع غذای گرم و تهیه، بسته‌بندی و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی میان نیازمندان با مشارکت مساجد، دفاتر ائمه جماعات، مراکز نیکوکاری و کمک‌های مردم خیر استان اجرا می‌شود.
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: مردم نیکوکار می توانند از طریق، شماره گیری کد دستوری #1*061*۸۸۷۷* و همچنین سایتwww.emdad.ir در این طرح خداپسندانه مشارکت کرده و ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید