امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
پنج شنبه / ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۱:۵۳
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۸۸۴۵۶
گزارشگر : ۹۷
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد خبر داد:

آمادگی کمیته امداد برای ثبت‌نام از حامیان نیکوکار یزدی در شب‌های قدر

آمادگی کمیته امداد برای ثبت‌نام از حامیان نیکوکار یزدی در شب‌های قدر
(پنج شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۱:۵۳

در شب‌های قدر دفاتر کمیته امداد ، مراکز نیکوکاری و پایگاه های مستقردر سطح استان یزد آماده ثبت‌نام از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین و دریافت نذورات مردمی برای اطعام و افطار نیازمندان هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی اکبر سلمانی محمد آبادی ، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد هم‌زمان با فرارسیدن لیالی قدر گفت: در شب‌های قدر دفاتر کمیته امداد ، مراکز نیکوکاری و پایگاه های  سطح استان یزد آماده ثبت‌نام از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین و دریافت نذورات مردمی برای اطعام و افطار نیازمندان هستند.

وی افزود: ماه مبارک رمضان علاوه بر این‌که فرصت مغتنمی  برای پالایش و تقویت روحی و جسمی مؤمنین است، فضای معنوی مناسبی برای خدمت به هم نوع و گره‌گشایی از مشکلات نیازمندان نیز محسوب می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد بابیان اهمیت توجه ویژه به ایتام در ماه مبارک رمضان، گفت: مردم نیکوکار استان یزد  به دفعات و پیوسته ثابت کرده‌اند که همواره به فکر ایتام و محرومان هستند و امیدواریم امسال نیز همچون سال‌های گذشته از فضای فراهم‌شده در ماه مبارک رمضان استفاده بهینه برای حمایت مادی و معنوی از ایتام و فرزندان نیازمند در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به عمل آید.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون 18 هزار نیکوکار یزدی حمایت 5200 یتیم و فرزند محسنین کمیته امداد در سطح استان را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده‌دارند.

سلمانی بیان کرد: نیکوکاران یزدی می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد ، مراکز نیکوکاری و پایگاه های مستقر در سطح استان  و یا  تماس با شماره تلفن 36286150 در طرح اکرام شرکت نموده همچنین می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir حمایت ایتام و فرزندان نیازمند موردنظر خود را بر عهده گیرند، این سامانه قابلیت انتخاب شهر، جنسیت (دختر، پسر)، سن و مبلغ اهدائی را دارد.

انتهای پیام

 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید