امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
پنج شنبه / ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۲:۲۳
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۸۴۵۵
گزارشگر : ۷۷
قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان؛

فرصت طلایی شب های قدر برای حمایت از ایتام و محسنین

فرصت طلایی شب های قدر برای حمایت از ایتام و محسنین
(پنج شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۲:۲۳

دفاتر، مراکز نیکوکاری و پایگاه های کمیته امداد در سطح استان اصفهان در شب های قدر و روز 21 ماه مبارک رمضان، آماده ثبت نام از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباسعلی زارعان قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان فضای مناسبی برای خدمت به هم نوع و گره گشایی از مشکلات نیازمندان فراهم است، اظهار داشت: دفاتر، مراکز نیکوکاری و پایگاه های این نهاد در سطح استان در لیالی قدر و روز 21 ماه رمضان، آماده ثبت نام از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین هستند.

زارعان با اشاره به اینکه در کلیه اماکن برگزاری مراسم احیا در شب های قدر آمادگی همراهی با نیکوکاران برای حمایت از فرزندان یتیم و نیازمند مهیاست، ادامه داد: همواره نگاه ویژه مردم استان به ایتام و محرومان ثابت شده، امیدواریم امسال نیز همچون سال های گذشته با فضای فراهم شده در ماه مبارک رمضان، حمایت مادی و معنوی از این فرزندان به عمل آید.

قائم مقام کمیته امداد با دعوت از نیک اندیشان برای بهره مندی از این فرصت طلایی در ماه مبارک رمضان، گفت: خیران می توانند با مراجعه به سایتekram.emdad.ir  و نیز ارسال عدد 1 به شماره 3000333331 با انتخاب فرزند معنوی، مبالغ حمایتی خود را به صورت مستقیم به حساب ایشان واریز نمایند.

انتهای پیام/   

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید