امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
چهارشنبه / ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۷:۰۹
سرویس : اشتغال
کد خبر : ۱۸۸۴۴۶
گزارشگر : ۴۸۷

کارآفرینی مددجوی کمیته امداد با تولید ماسک بهداشتی

کارآفرینی مددجوی کمیته امداد با تولید ماسک بهداشتی
(چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۱) ۱۷:۰۹

مددجوی خوش‌فکر کمیته امداد با راه‌اندازی کارگاه دوخت ماسک، برای چندین نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال‌زایی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، «گریز کلانتری» ساکن شهر اهواز مدت یک سال است که در کارگاه خود اقدام به تولید ماسک می‌کند.
 
وی در مورد انگیزه خود از راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک گفت: کمیته امداد در قالب طرحی یک سری کلاس‌های آموزشی برگزار کرد که من هم در این کلاس‌ها شرکت کردم و با توجه به استعدادسنجی که انجام دادند من را برای این کار انتخاب کردند. 
 
این مددجوی با استعداد اضافه کرد: با مراجعه به اداره ما درخواست دریافت آموزش تولید ماسک را به توجه به شرایط کرونایی کشور ارائه دادم. کارشناسان من را به آموزشگاه معرفی کردند و بعد از اخد مدرک برای دریافت وام به بانک معرفی شدم و کارگاه را راه‌اندازی کردم. 
 
وی افزود: پس از استعدادسنجی طرحی را برای اشتغال ارائه دادم که به تصویب رسید و در ادامه تسهیلات اشتغال را برای شروع کار دریافت کردم.
این مددجوی کارآفرین اظهار کرد: در حال حاضر در این کارگاه به دلیل محدودیت مکانی سه نفر به صورت مستقیم و دو نفر هم به صورت غیرمستقیم مشغول به کار هستند.
 
کلانتری در توضیح کار خود خاطرنشان کرد: خدارو شکر با کارآفرینی که انجام دادم به غیر از خودم که از این راه کسب درآمد می‌کنم دو خانم دیگر هم مشغول به کار شده‌اند. 
 
وی با تشکر از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های کارشناسان اشتغال کمیته امداد اضافه کرد: بعد از اینکه با کمک کمیته امداد این کار را راه انداختم و بعد از اینکه در این مسیر مستقل شدم از تحت پوشش این کمیته خارج شدم. اروز شرایط بسیار خوبی دارنم و از چرخه حمایت نهاد مقدس کمیته امداد درآمده‌ام.
 
این کارآفرین عنوان کرد: با توجه به اینکه امسال سال تولید، دانش بنیان، اشتغال‌زایی نامگذاری شده است ما هم تصمیم گرفته‌ایم که تولیدات خود را بیشتر کنیم و آنها را روانه بازار کردیم.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید