امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
سه شنبه / ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۹:۱۴
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۸۸۴۲۳
گزارشگر : ۲۷

20 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد

20 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد
(سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۱۴

در رزمایش احسان علوی 20 هزار بسته معیشتی بین خانواده های تحت حمایت کمیته امداد فارس و نیازمندان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد مرتضی موصلی، مدیر کل امداد فارس در رزمایش احسان علوی(توزیع 20 هزار بسته معیشتی ویژه خانواده های نیازمند) با بیان اینکه نیکوکاران گران قدر ما، سرمایه اصلی امداد هستند؛ افزود: امروز با حضور نیکوکاران عزیز توفیق برگزاری این رزمایش را داریم.
او با بیان اینکه در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری و انجام رزمایش کمک‌های مومنانه، کارهای بزرگی در کشور انجام شده و یک جریانی از کارهای نیکوکارانه در سطح کشور شکل گرفته است؛ افزود: دستاوردهای این حرکت بزرگ و معنوی را در تمام کشور شاهد هستیم. همه دستگاه ها به ویژه مردم نوع دوست کشور پای کار آمدند و کارهای بزرگی انجام شد؛ که جای شکرگذاری دارد.
موصلی در ادامه اضافه کرد: در ماه مبارک رمضان سال جاری کارهای مختلفی برنامه ریزی شد.کارهایی که بتوانیم در جهت بهره گیری از ظرفیت کارهای نیکوکارانه و حاکم بر فضای معنوی این ماه، گام های موثری برداریم.
مدیر کل امداد فارس توسعه طرح ارزشمند اکرام ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان را از اقدامات ارزشمند این نهاد برشمرد و گفت: کارهای خوبی در 14 روز اول این ماه انجام شد. از جمله جذب 9 هزار نیکوکار جدید که به جرگه حامیان نیکوکاران استان اضافه شدند و با فاصله اختلاف 2 هزار نفری با استان خراسان رضوی، به رتبه اول کشور در این 14 روز اول ماه مبارک دست یافتیم.
او با ابراز امیدواری از اینکه در هفته اکرام و تکریم خیران و با حساب تجربیات ارزنده سال های گذشته بتوانیم زمینه خدمت شایسته تری را به خانواده های ایتام فراهم کنیم، افزود: کار بزرگ دیگری که انجام شد، تهیه و توزیع 20 هزار بسته معیشتی در قالب کمک های مومنانه بود که امروز شاهد توزیع آن هستیم.
موصلی به طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده اشاره کرد و خاطرنشان کرد: یکی از سنت های حسنه اسلامی، افطاری دادن به روزه داران به ویژه روزه داران نیازمند است.
مدیر کل امداد فارس اضافه کرد: در طرح اطعام مهدوی همه مساجد، دستگاه های مختلف،گروه های جهادی، بیش از 400 مرکز نیکوکاری و همچنین 164مرکز آشپزخانه مهدوی که خاص این طرح معنوی ایجاد شد؛ پای کار آمدند و کار تهیه، پخت و توزیع غذای گرم را عهده دار شدند.
او با بیان اینکه مردم فارس هیچگاه نسبت به مردم بی بضاعت، بی تفاوت نبودند؛ ابراز داشت: ان شاالله تا پایان ماه مبارک این عمل خیرخواهانه توسعه پیدا کند تا رضایت خانواده های معزز نیازمند را به همراه داشته باشد.
در پایان مراسم از خیران این حوزه تجلیل شد.
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید