امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
سه شنبه / ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۳:۰۷
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۸۳۸۹
گزارشگر : ۹۴

نشست هم اندیشی دستگاههای خدمت رسان کهگیلویه و بویراحمد در موضوع جشن رمضان

نشست هم اندیشی دستگاههای خدمت رسان کهگیلویه و بویراحمد در موضوع جشن رمضان
(سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۱) ۱۳:۰۷

نشست هم اندیشی دستگاههای خدمت رسان کهگیلویه و بویراحمد با موضوع برنامه های جشن رمضان در اردوگاه فرهنگی تربیتی کمیته امداد استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، نشست هم اندیشی دستگاههای خدمت رسان کهگیلویه و بویراحمد با موضوع برنامه های جشن رمضان با حضور امام جمعه یاسوج و جمعی از مدیران کل ادارات استان به میزبانی کمیته امداد در اردوگاه فرهنگی تربیتی کمیته امداد استان برگزار شد.
حجه الاسلام والمسلمین سیدنصیر حسینی امام جمعه یاسوج و نماینده ولی فقیه در استان، در این نشست گفت: کمیته امداد در شرایط سخت اقتصادی و مشکلات فراوان یاری گر نیازمندان بوده و اقدامات ارزشمندی ارائه داده است.
وی افزود: اگر در جامعه فقیر زیاد شود آثار مخرب زیادی دارد و دستگیری از نیازمندان و فقرا جلوی بسیاری از آسیب ها را خواهد گرفت.
امام جمعه یاسوج و نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه ما که مسئول هستیم و جزء حاکمیت هستیم باید از فقرا و نیازمندان حمایت کنیم و هم اینکه وظیفه انسانی و اسلامی ماست.
حجه الاسلام و والمسلمین حسینی افزود: در اسلام به کمک به ایتام سفارش زیادی شده است و این کار علاوه اجر دنیوی ذخیره بزرگی برای آخرت است.
قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای کمک به ایتام و نیازمندان است و کمیته امداد دراین ماه پرفیض و برکت برنامه هایی را در دستور کار دارد.
وی افزود: پخت و توزیع 400 هزار پرس عذای گرم، 50 هزار بسته معیشتی، تهیه و توزیع افطاری ساده و حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین از مهمترین برنامه های جشن رمضان کمیته امداد است.
مبشری گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 70 هزار پرس غذای گرم و 5هزار بسته معیشتی و بیش از 8هزار افطاری ساده تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.
وی با اشاره به اینکه 9 هزار فرزند یتیم و محسنین از حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برخوردار هستند، گفت: همه این افراد دارای حامی هستند ولی سرانه پرداختی به آنها پایین است و تلاش ما در این ماه مبارک جذب حامیان بیشتر برای بالابردن سرانه ایتام است.
مبشری در پایان تصریح کرد: از همه دستگاهها و نهادهای خدمت رسان دعوت می کنیم تا با مشارکت در برنامه های ماه رمضان کمیته امداد، به خصوص حامی یابی برای ایتام یاریگر نیازمندان باشند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد و همچنین مراجعه به سایت ekram.emdad.ir  را از مهمترین راههای حامی شدن ایتام عنوان کرد.
شایسته ذکر است افراد حاضر در این نشست با قبول سرپرستی تعدادی از ایتام تحت حمایت به جمع حامیان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد پیوستند.
انتهای پیام


امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید