امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
سه شنبه / ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۴:۱۹
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۸۸۳۸۸
گزارشگر : ۴۸۷

برگزاری نشست هم‌افزایی کمیته امداد و بسیج در راستای پویش اطعام مهدوی

برگزاری نشست هم‌افزایی کمیته امداد و بسیج در راستای پویش اطعام مهدوی
(سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۱) ۱۴:۱۹

نشست هم‌افزایی کمیته امداد و بسیج در راستای اجرای پویش اطعام مهدوی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نشست هم‌افزایی کمیته امداد و بسیج در راستای اجرای پویش اطعام مهدوی با حضور حبیب‌الله آسوده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد و رئیس ستاد مرکزی اطعام مهدوی و سردار محمد زهرایی، رئیس سازمان بسیج سازندگی برگزار شد.
 
رئیس ستاد مرکزی اطعام مهدوی در این نشست با اشاره به اجرای پویش اطعام مهدوی و افطاری در ماه مبارک رمضان گفت: براساس آمار و اطلاعات، عملکرد کمیته امداد، گروه‌های مردمی و مراکز نیکوکاری در طبخ و توزیع غذای گرم و ارائه بسته‌های غذایی نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.
 
وی با بیان اینکه سیاست کمیته امداد مردمی کردن امدادرسانی است، ادامه داد: وظیفه کمیته امداد سیاست‌گزاری و ترویج فرهنگ خیر و احسان و نظارت بر عملکرد مراکز نیکوکاری است و امور اجرایی همچون طبخ و توزیع بسته‌های غذایی برعهده گروه‌های مردمی و با محوریت مساجد انجام می‌شود.
 
آسوده موفقیت کمیته امداد را در ارتقای حضور مردم دانست و افزود: کمیته امداد موظف است جریان‌سازی اطعام در جامعه را انجام دهد و کمک‌های مردمی را به سمت نیازهای واقعی مددجویان سوق دهد.
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با تقدیر از همکاری بسیج در طرح اکرام ایتام و محسنین، خاطرنشان کرد: رویکردهای مشترک کمیته امداد و بسیج به هم‌افزایی ظرفیت‌ها در این 2 نهاد انقلابی کمک می‌کند.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید