امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
سه شنبه / ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۱:۴۱
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۸۳۸۷
گزارشگر : ۸۹
هم‌زمان با ماه مبارک رمضان؛

7 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان چهارمحال و بختیاری توزیع شد

7 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان چهارمحال و بختیاری توزیع شد
(سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۱) ۱۱:۴۱

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 7 هزار بسته معیشتی شامل برنج، حبوبات، روغن و پروتئین با هزینه 2 میلیارد و 400 میلیون تومان میان نیازمندان استان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حمید محمدی بیان کرد: پویش تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و غذای گرم براساس فرمایشات مقام معظم رهبری از 2 سال گذشته آغاز شده که امسال نیز در قالب پویش اطعام مهدوی ـ افطاری ساده با هدف کمک به نیازمندان اجرا می‌شود.

وی افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان با کمک‌های مردمی، مشارکت مؤسسات خیریه، مراکز نیکوکاری، دفتر نماینده ولی فقیه در استان و سپاه پاسداران غذای گرم، سبد کالا و افطاری ساده تهیه و میان نیازمندان تحت حمایت و غیر تحت حمایت در حال توزیع است.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان با اشاره به فعالیت 56 آشپزخانه مهدوی در استان استان ادامه داد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 7 هزار بسته معیشتی با هزینه 2 میلیارد و 400 میلیون تومان، 18 هزار و 500 پرس غذای گرم با هزینه 870 میلیون تومان و 3 هزار افطاری ساده با هزینه 66 میلیون تومان تهیه و به دست نیازمندان رسیده است.  

محمدی با اشاره به روش‌های مشارکت در این پویش اضافه کرد: مردم نیکوکار استان می‌توانند نذورات خود را با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷*  و یا با شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۱۲ نزد بانک ملی به دست نیازمندان برسانند.

لازم به ذکر است، ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید