امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
دوشنبه / ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۵:۳۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۸۳۷۲
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری؛

زکات پرداختی به دست نیازمندان تحت حمایت و غیر تحت حمایت می‌رسد

زکات پرداختی به دست نیازمندان تحت حمایت و غیر تحت حمایت می‌رسد
(دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۱) ۱۵:۳۰

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: زکات پرداختی در همان روز عید فطر به دست نیازمندان تحت حمایت و غیر تحت حمایت می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی در جلسه شورای زکات در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اهمیت رساندن زکات به دست تمامی نیازمندان بیان کرد: افراد نیازمند غیر تحت حمایت توسط ائمه جمعه و دستگاه‌های مربوطه از قبل شناسایی و برای دریافت زکات فطره معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به انجام برنامه‌ریزی در راستای سازماندهی دریافت و پرداخت زکات در همان روز عید فطر افزود: دستورالعمل‌های لازم نیز برای مجموعه استانداری، فرمانداری‌ها و ائمه جماعات ارسال شده است.

سید مهدی هاشمی، رئیس اداره امور زکات کمیته امداد استان نیز در این جلسه اضافه کرد: سال گذشته 2 میلیارد و 400 میلیون تومان زکات فطره و کفارات توسط مردم استان پرداخت شد.

وی ادامه داد: جلسات هماهنگی جمع‌آورری زکات فطره در شهرها و روستاهای استان با هماهنگی فرمانداران تشکیل شده و بانک اطلاعاتی از مؤسسات خیریه و تمامی مبادی شرکت‌کننده در زمینه جمع‌آوری کات فطره نیز تهیه شده است.

رئیس اداره امور زکات کمیته امداد استان ضمن تأکید بر اهمیت اطلاع‌رسانی روش پرداخت غیر حضوری زکات فطره گفت: احکام و روش‌های پرداخت زکات فطره از طریق صدا و سیما اطلاع‌رسانی می‌شود.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید