امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
دوشنبه / ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ / ۰۷:۳۴
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۸۳۵۶
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان؛

طبخ وتوزیع 57000 پرس غذای گرم بین مددجویان تحت حمایت واقشار نیازمند

طبخ وتوزیع  57000 پرس غذای گرم بین مددجویان تحت حمایت واقشار نیازمند
(دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۱) ۰۷:۳۴

نهاد مقدس کمیته امداد به عنوان متولی امور رسیدگی به نیازمندان، برنامه های متنوع ومختلفی را با همکاری خیران ونیکوکاران در ایام معنوی ماه مبارک رمضان اجرا می کند.که طبخ وتوزیع غذای گرم در قالب اطعام مهدوی از برنامه های مهم در این ماه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در مراسم طبخ و توزیع 2000 پرس غذای گرم که با حضور ابوالفضل رفیعی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان و هیئت همراه در آشپزخانه طرح اطعام مهدوی وافطاری ساده مرکز نیکوکاری حضرت ابوالفضل(ع) شهر زنجان برگزار شد، گفت: نهاد مقدس کمیته امداد به عنوان متولی امور رسیدگی به نیازمندان، برنامه های متنوع ومختلفی را با همکاری خیران ونیکوکاران در ایام معنوی ماه مبارک رمضان اجرا می کند.که طبخ وتوزیع غذای گرم در قالب اطعام مهدوی از برنامه های مهم این نهاد در این ماه است.

وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه همدلی ومهربانی است، ادامه داد: 45 آشپزخانه اطعام مهدوی با کمک مراکز نیکوکاری، خیران ونیکوکاران در سطح استان در تهیه وتوزیع غذای گرم بین خانواده های عزیز تحت حمایت وسایر نیازمندان فعالیت می کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه اجرای پویش اطعام مهدوی با استفاده از ظرفیت خیران ونیکوکاران انجام می شود، گفت: مردم نیکوکار استان برای شرکت در طرح "اطعام مهدوی وافطاری ساده" می توانند  از طریق شماره‌گیری کددستوری#024*8877*و شماره تلفن گویای 33116وشماره کارت مجازی420-5003-9979-6037 در این طرح مشارکت کنند. انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید