امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
یکشنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۷:۴۶
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۸۳۵۱
گزارشگر : ۸۹
با حضور قائم‌مقام کمیته امداد انجام شد؛

افتتاح ۲۳۸ واحد مسکن و اهدای ۳۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان چهارمحال و بختیاری

افتتاح ۲۳۸ واحد مسکن و اهدای ۳۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان چهارمحال و بختیاری
(یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱) ۱۷:۴۶

با حضور قائم‌مقام کمیته امداد، علاوه بر افتتاح ۲۳۸ واحد مسکن مددجویی، ۳۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند استان چهارمحال و بختیاری اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مصطفی خاکسار در مراسم افتتاح ۲۳۸ واحد مسکن مددجویی با مشارکت سپاه پاسداران و اهدای ۳۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند استان چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته با همت مردم نیکوکار، خیران و موسسات خیریه بیش از ۷۲ هزار سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند سراسر کشور تهیه و توزیع شد.
 
وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های سپاه پاسداران در مناطق محروم و مشارکت در احداث مسکن نیازمندان افزود: در برنامه جهش تولید مسکن در دولت سیزدهم، ۳۶۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن برای مددجویان تصویب شده است که با همکاری و هم‌افزایی نهادها احداث خواهد شد.
 
قائم‌مقام کمیته امداد با بیان اینکه سال گذشته بیش از ۳۰۰ هزار فرصت شغلی ویژه مددجویان این نهاد راه‌اندازی شد، گفت: ایجاد ۵۰۰ هزار فرصت شغلی برای خانواده‌های نیازمند در سال جدید از مصوبات شورای عالی اشتغال است.
 
خاکسار خدمت‌رسانی و خدمتگذاری به مردم و کاهش مشکلات آنها را از وظایف مهم مسئولان دانست و عنوان کرد: نهادها و دستگاه‌های حمایتی از جمله کمیته امداد وظیفه سنگینی بر عهده دارند و باید با همکاری سایر دستگاه‌ها به نیازمندان خدمات مطلوب ارائه دهند.
 
انتهای پیام  
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید