امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
یکشنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۰:۵۵
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۸۳۳۵
گزارشگر : ۸۲
استاندار کرمان تأکید کرد؛

کمیته امداد ازجمله دستگاه‌های برتر در حوزه اشتغال آفرینی است

کمیته امداد ازجمله دستگاه‌های برتر در حوزه اشتغال آفرینی است
(یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱) ۱۰:۵۵

استاندار کرمان بابیان اینکه کمیته امداد ازجمله دستگاه‌های برتر در حوزه اشتغال آفرینی است گفت: این نهاد با تسهیلات ارزان‌قیمت، حجم زیادی از اشتغال‌های کوچک را در سراسر استان و کشور ایجاد کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی زینی وند در مراسم افتتاح نمایشگاه افتخارآفرینان اشتغال کمیته امداد استان کرمان برندینگ و بازاریابی را دو نیاز مهم کسب‌وکارهای خرد و مشاغل خانگی عنوان کرد و افزود: با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توان تولیدات این واحدها را برای فروش در بازارهای مختلف جذاب‌تر کرد.

زینی وند از آمادگی استان برای اعطای وام‌های تکمیلی برای گسترش این مشاغل نام برد و افزود: همه مشاغل کوچک و خانگی که می‌خواهند کارگاه خود را گسترش دهند و یا شغل جدید ایجاد کنند، تسهیلات لازم از امکانات استان یا وام‌های تبصره‌ای و ارزان‌قیمت در اختیار نهادها، موردحمایت قرار می‌گیرند.

استاندار کرمان ضمن بازدید از غرفه‌های نمایشگاه، کمیته امداد را ازجمله دستگاه‌های برتر در حوزه اشتغال آفرینی معرفی کرد که با تسهیلات ارزان‌قیمت، حجم زیادی از اشتغال‌های کوچک را در سراسر استان و کشور ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: در کارگروه استانی تحقق شعار سال نیز مباحث صنایع‌دستی و مشاغل کوچک مدنظر قرار دارد و تلاش می‌شود که با کمک تخصصی شرکت‌ها زمینه فعالیت بهتر آن‌ها فراهم شود.

استاندار کرمان تکمیل زنجیره تولید محصولات صنایع‌دستی در کرمان را مورد تأکید قرارداد و گفت: مشاغل خرد علاوه بر اینکه به‌راحتی ایجاد می‌شوند، پایدار بوده و ضرورت استان نیز هستند.

وی ادامه داد: باید به‌صورت همه‌جانبه در حوزه آموزش، بازاریابی و تولیدات جذاب از این مشاغل حمایت کرد.

انتهای پیام
 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید