امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
یکشنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ / ۰۹:۵۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۸۳۲۸
گزارشگر : ۸۰
طی سال 1400 صورت گرفت؛

مشارکت 180 میلیارد تومانی مردم قزوین برای کمک به محرومان

مشارکت 180 میلیارد تومانی مردم قزوین برای کمک به محرومان
(یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱) ۰۹:۵۴

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال 1400 مردم خیر و نیکوکار استان قزوین بیش از 180 میلیارد تومان در قابل طرح های مختلف به نیازمندان و محرومان کمک کرده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ ناصر ظاهری در مراسم تجلیل از تعدادی از خیران و حامیان طرح اکرام ایتام، بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) حلقه اتصال اقشار مختلف مردم با محرومان برای ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری است.

وی ادامه داد: مردم نیکوکار برای کمک به نیازمندان همیشه پای کار هستند و تنها به دنبال فرد مستحق هستند که کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان بزرگ ترین نهاد حمایتی و مورد اعتماد عموم مردم و به ویژه خیرین، محرومان واقعی و نیازهای آنها را شناسایی کرده است تا کمک های مردم خیراندیش به دست محرومان واقعی برسد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: طی سال 1400 مردم خیر و نیکوکار استان قزوین بیش از 180 میلیارد تومان در قابل طرح های مختلف به نیازمندان و محرومان کمک کرده اند.

وی افزود: این کمک ها در قالب طرح های مختلفی مانند طرح اکرام ایتام و محسنین، زکات، اطعام، کمک به جهیزیه، کمک به درمان بیماران، کمک به تأمین و احداث مسکن, کمک به تأمین لوازم خانگی، کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند و ... بوده است.

ظاهری وی یادآورشد: کمک های مردمی نشان از اعتماد مردم به این نهاد است، اعتمادی که سرمایه کار و خدمت ماست، سرمایه ای که با نیت و رضای الهی پربرکت و پربار شده است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید