امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
شنبه / ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۰:۵۸
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۸۳۰۸
گزارشگر : ۷۸
به مناسبت هفته اکرام انجام شد؛

بازدید از ایتام تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی/بازگشت به تحصیل یتیم با حمایت مدیرکل کمیته امداد

بازدید از ایتام تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی/بازگشت به تحصیل یتیم با حمایت مدیرکل کمیته امداد
(شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۱) ۱۰:۵۸

به مناسبت بزرگداشت هفته اکرام ایتام و همزمان با شب سیزدهم ماه مبارک رمضان «مجید الهی راد» مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی و «حجت الاسلام و المسلمین نوری» نماینده ولی فقیه در استان از خانواده های ایتام و محسنین در قالب «طرح مفتاح الجنه» بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،پرداخت یکسال اجاره بهای منزل یتیم، پرداخت تسهیلات کارگشایی درقالب ودیعه مسکن به خانواده یتیم و محسنین، پرداخت کمک هزینه درمانی، اهدای سبد معیشتی، کمک به ایجاد اشتغال خانگی برای زنان سرپرست خانوار و کمک نقدی از جمله مساعدت های این بازدید بود.
در این بازدید مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با پذیرش کمک هزینه تحصیلی و تامین کمک معیشت خانواده، کودک یتیم بازمانده از تحصیل را به کلاس درس بازگرداند.
در ادامه این بازدید«حجت الاسلام نوری» نماینده ولی فقیه و «مجید الهی راد» مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از آشپزخانه های مهدوی و محل توزیع بسته های معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان  سرکشی کردند.
بازدید از نحوه پخت ۵ هزار پرس غذای گرم در آشپزخانه دانشگاه ازاد با مشارکت کمیته امداد، سپاه، قرارگاه جهادی کریم اهل بیت (علیهما اسلام)  به ارزش 25 میلیون تومان و همچنین خداقوتی به دانشجویان  بسیجی در حال تهیه و توزیع بسته های معیشتی واقع در دانشگاه ازاد (72 بسته به ارزش ۳۵۰ هزار تومان با کمک خیران تهیه شده که بین محرومان توزیع می شود) نیز از سایراقدامات در این دیدار ها بود.انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید