امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
شنبه / ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۰:۳۶
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۸۳۰۶
گزارشگر : ۹۴

تشریح برنامه های ماه رمضان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در برنامه ماه من

تشریح برنامه های ماه رمضان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در برنامه ماه من
(شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۱) ۱۰:۳۶

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با حضور در برنامه ماه من صدا و سیمای مرکز استان به تشریح برنامه های این نهاد در ماه مبارک رمضان امسال پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به منظور تشریح برنامه های این نهاد در ماه مبارک رمضان در ویژه برنامه ماه من صدا و سیمای مرکز استان حضور یافت.
مبشری گفت: فعالیت هایی که در کمیته امداد اجرا می شود در ماه مبارک رمضان رنگ و بوی دیگری دارد و خیران و نیکوکاران در این ماه رحمت و برکت به یاری نیازمندان می شتابند.
وی با بیان اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان موضوع اطعام مهدوی در دستور کار این نهاد قرار گرفته، افزود: در این زمینه پخت غذای گرم، افطاری ساده و تهیه بسته معیشتی از محورهای اساسی طرح اطعام مهدوی است.
مبشری با بیان اینکه بیش از 47 هزار خانوار از حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برخوردارند، گفت: پخت 400 هزار پرس غذای گرم و تهیه 50 هزار بسته معیشتی در دستور کار این نهاد در ماه مبارک امسال قرار دارد که تاکنون 30 هزار بسته غذای گرم، افطاری ساده و بسته معیشتی تهیه و در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.
وی یکی دیگر از مهمترین برنامه های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان را حامی یابی برای ایتام عنوان و بیان کرد: موضوع حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین یکی از شفاف ترین برنامه های این نهاد است که نیکوکاران با ورود به سامانه ekram.emdad.ir یا با مراجعه به ادارات 17 گانه کمیته امداد در استان و مراکز نیکوکاری وابسته به این نهاد می توانند سرپرستی ایتام و فرزندان محسنین این نهاد را برعهده بگیرند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حال حاضر 9هزار یتیم و فرزند محسنین در استان داریم که همه آنها حامی دارند ولی میزان پرداختی به آنها پایین است و تلاش ما این است که با جذب حامی به خصوص در این ماه مبارک میزان سرانه ماهانه این ایتام افزایش یابد.
مبشری با بیان اینکه در حال حاضر تمامی ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری درسطح استان آماده جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مردمی و انسان دوستانه مردم نیکوکار استان، بین اقشار نیازمند است، گفت: مردم نیک‌اندیش استان و خیران می‌توانند بدون مراجعه حضوری، نذورات و کمک‌های نقدی خودرا از طریق کد‌دستوری #۰74*۸۸۷۷* و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۷۹ ، واریز کنند تا در اسرع وقت به دست نیازمندان برسد.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید