امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
شنبه / ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ / ۰۹:۵۳
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۸۳۰۵
گزارشگر : ۸۹

2495 مددجوی چهارمحال و بختیاری خدمت مسکن دریافت کردند

2495 مددجوی چهارمحال و بختیاری خدمت مسکن دریافت کردند
(شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۱) ۰۹:۵۳

مدیر امور مسکن کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی سال گذشته، 2495 مددجوی تحت حمایت استان خدمت مسکن دریافت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، بابک عبدالهی بیان کرد: ارائه خدمت مسکن(شامل خرید و احداث، تعمیرات و احداث فضاهای جانبی از جمله سرویس بهداشتی) به مددجویان از مهمترین رویکردهای این نهاد است است که با هدف تأمین آسایش و توانمندسازی خانواده‌های نیازمند انجام می‌شود.

وی با اشاره به بسته حمایتی این نهاد برای مسکن خانواده‌های نیازمند افزود: این بسته حمایتی شامل کمک بلاعوض از محل کمیته امداد، کمک‌های خیران و مؤسسات خیریه، صدقات مردمی و تسهیلات از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت است.

مدیر امور مسکن کمیته امداد استان ضمن تأکید بر نظارت سازمان نظام مهندسی بر روند احداث این واحدهای مسکونی ادامه داد: طی سال گذشته، 312 واحد مسکن در مناطق روستایی و 62 واحد در مناطق شهری استان ویژه مددجویان فاقد مسکن احداث و 10 واحد نیمه‌تمام نیز تکمیل و تحویل مددجویان شده است.

عبدالهی با اشاره به ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه و کمک بلاعوض تعمیرات و احداث سرویس‌ بهداشتی به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان خاطرنشان کرد: طی این مدت 1032 واحد مسکن به صورت کلی و جزئی تعمیر شده‌اند و 1079 سرویس بهداشتی نیز احداث شده است.

وی ضمن تقدیر از فعالیت مؤسسات خیریه، خیران و مردم نیکوکار استان در زمینه تأمین هزینه‌های احداث و تعمیر مسکن مددجویان گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند در راستای مشارکت در طرح احداث مسکن خانواده‌های نیازمند می‌توانند به ادارات کمیته امداد در سراسر استان و یا مراکز نیکوکاری مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، کد دستوری #038*8877* برای پرداخت غیرحضوری کمک‌های نقدی شما در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام  

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید