امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
پنج شنبه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ / ۰۷:۴۵
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۸۲۸۴
گزارشگر : ۸۷
در دهه اول ماه مبارک رمضان انجام شد:

تهیه و توزیع قریب به 9500 بسته معیشتی بین مددجویان زنجانی

تهیه و توزیع قریب به 9500 بسته معیشتی بین مددجویان زنجانی
(پنج شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۱) ۰۷:۴۵

براساس آمار های موجود 9 هزار و 493 بسته معیشتی از محل کمک خیران زنجانی در قالب طرح اطعام مهدوی و رزمایش بخشش ایرانیان در دهه اول ماه مبارک رمضان تهیه وبین خانواده های عزیز تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند این استان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، روح اله صالحی، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از اجرای برنامه های ماه مبارک رمضان در قالب رزمایش بخشش ایرانیان، اطعام مهدوی، گفت: یکی از برنامه های اجرایی کمیته امداد در قالب این رزمایش ملی، معنوی و اجتماعی تهیه و توزیع غذای گرم، بسته های معیشتی و افطاری ساده بین خانواده های عزیز تحت حمایت در قالب طرح اطعام مهدوی بوده که با مشارکت مناسب خیران زنجانی از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز گردیده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه می یابد.

وی با اشاره به اینکه تهیه و توزیع بسته های معیشتی وغذایی بین خانواده های عزیز تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند این استان  با هدف کمک به معیشت جامعه هدف این نهاد در ماه مبارک رمضان از برنامه های مهم اجرایی کمیته امداد استان زنجان در این ماه است، افزود: یکی از برنامه های اجرایی کمیته امداد در قالب این رزمایش ملی، معنوی و اجتماعی تهیه و توزیع غذای گرم، بسته های معیشتی و افطاری ساده بین خانواده های عزیز تحت حمایت در قالب طرح اطعام مهدوی بوده که با مشارکت مناسب خیران زنجانی از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز گردیده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه می یابد.

صالحی تصریح کرد: به منظور تهیه وتوزیع این مقدار بسته های معیشتی بیش از پنج میلیارد و 950 میلیون تومان از محل مشارکت خیران نیکوکار ومراکز نیکوکاری در سطح استان هزینه شده است .

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: خیران نیک اندیش و مومنین روزه دار استان می توانند با مشارکت در طرح "اطعام مهدوی وافطاری ساده "از طریق شماره‌گیری کد دستوری #024*8877*، تلفن گویای 33116 و شماره کارت مجازی0420-5003-9979-6037 کمک های خود را به دست خانواده های نیازمند استان برسانند و در این امر خداپسندانه سهیم شوند. انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید