امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
شنبه / ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۳:۳۵
سرویس : اشتغال
کد خبر : ۱۸۸۱۹۵
گزارشگر : ۴۸۷

اشتغال‌زایی برای 15 نفر در حوزه صنایع‌ دستی توسط مددجوی کمیته امداد

اشتغال‌زایی برای 15 نفر در حوزه صنایع‌ دستی توسط مددجوی کمیته امداد
(شنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۱) ۱۳:۳۵

بانوی مددجوی کمیته امداد با دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی، ضمن ایجاد درآمد پایدار و خودکفایی، برای 15 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، این کارآفرین خوش‌فکر در مورد طرح اشتغال خود گفت: مریم علیزاده هستم و حدود 6 سال است که در حوزه بافندگی به کار تولید فرش مشغول شده‌ام.
 
وی در مورد ورود به بازار کار و طرح اشتغال خود افزود: بعد از مراجعه به کمیته امداد، توسط کارشناسان آنها استعدادیابی شده و توانمندی‌های من را در رشته‌های تابلو فرش و بافندگی سنجیده، بررسی و تائید کردند.
 
این مددجوی کمیته امداد و کارآفرین در ادامه صحبت‌های خود گفت: پس از بررسی‌ها و مشاوره‌هایی که در کمیته امداد به من داده شد، تسهیلاتی را به من دادند که از طریق آن توانستم کارگاهی را برای انجام این کار تجهیز کنم. همچنین یک راهبر شغلی معرفی شد که در تمام مراحل تولید تا فروش محصولات در کنار ما هست و مشاوره و راهنمایی می‌دهد.
 
علیزاده در توضیح بیشتر درباره کار خود خاطرنشان کرد: از طریق طرح اشتغالی که با کمک کمیته امداد ایجاد کردم، توانستم به صورت مستقیم برای 5 نفر و به صورت غیرمستقیم برای 10 نفر شغل و درآمد ایجاد کنم.
 
وی اضافه کرد: ما در این مدت تولیدات خود را در اختیار راهبر شغلی در کمیته امداد قرار می‌دهیم و او هم کار بازاریابی و فروش محصولات ما را انجام می‌دهد.
 
این بانوی کارآفرین اظهار کرد: خدا را شاکرم که کمیته امداد دست مرا گرفت و با ارائه مشاوره و راهنمایی زمینه اشتغال را برایم فراهم کرد. همچنین با دریافت وام اشتغال‌زایی، محصولاتی که در این کارگاه تولید می‌کنم و آن را در اختیار راهبر کمیته امداد قرار می‌دهم و آنها هم این تولیدات را وارد عرصه بازار می‌کنند که آنها را به فروش برسانند. خوشبختانه از محل فروش این محصولات سود خوبی به من و همکارانم می‌رسد که موجب توانمندی و خودکفایی ما شده است.
 
انتهای پیام
 
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید