امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
چهارشنبه / ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۲:۰۱
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۸۸۱۴۸
گزارشگر : ۹۶

افتتاح آشپزخانه اطعام مهدوی درهمدان

افتتاح آشپزخانه اطعام مهدوی درهمدان
(چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱) ۱۲:۰۱

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: آشپزخانه اطعام مهدوی با هدف طبخ و توزیع غذا بین مددجویان در اردوگاه فجر به صورت نمادین افتتاح شد.

به گزارش سایت اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد رسول شیخی‌زاده، مدیرکل کمیته امداد استان همدان در حاشیه این افتتاح که با حضور آیت الله طه محمدی نماینده مردم استان همدان در مجلس خبرگان و جمعی از مدیران ادارات ، و نظامی استان، برگزار گردید، از برپایی آشپزخانه‌های مهدوی در شهرستان‌های تابعه خبر داد و گفت: به منظور اجرای طرح اطعام مهدوی هدفگذاری ما برای ماه مبارک رمضان پخت بیش از ۳۵۰ هزار پرس غذای گرم و ۱۵۰ هزار بسته معیشتی برای خانواده‌های تحت حمایت است.
شیخی‌زاده گفت: در کنار توزیع غذای گرم، تهیه بسته‌های معیشتی نیز در ماه رمضان در دستور کار این نهاد قرار دارد و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان ماه رمضان، ۱۵۰ هزار خانواده‌های تحت حمایت از بسته‌های معیشتی بهره‌مند خواهند شد.
مدیرکل کمیته امداد استان همدان باذکر برنامه‌های مختلف امداد در ماه رمضان به طرح جذب ۲۱ هزار حامی ایتام و محسنین، برپایی نمایشگاه عرضه تولیدات مددجویان، آزاد‌سازی زندانیان و طرح مفتاح الجنه در این ماه مبارک اشاره کرد.
شیخی‌زاده با بیان اینکه ماه رمضان فرصت بسیار خوبی برای کمک و همدلی با ایتام و نیازمندان است، گفت: خیرین می‌توانند با مشارکت در طرح اطعام مهدوی از طریق شماره‌گیری کد مهربانی #۰۸۱*۸۸۷۷* و شماره کارت مجازی

 ۶۰۳۷-۹۹۷۵-۹۱۷۷-۷۷۷۷ کمک‌های خود را به خانواده‌های نیازمند استان رسانده و در این امر خداپسندانه سهیم باشند.
در پایان آیت الله طه محمدی به ثواب افطاری دادن به روزه‌داران اشاره کرد و گفت: بایستی به نحوی به نیازمندان رسیدگی شود که احساس شرمندگی نکنند.

انتهای پیام

زمان مطالعه خبر: 1 دقیقه

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید