امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
یکشنبه / ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ / ۰۸:۰۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۸۰۸۳
گزارشگر : ۸۸

برنامه های کمیته امداد گلستان برای ماه مبارک رمضان اعلام شد

برنامه های کمیته امداد گلستان برای ماه مبارک رمضان اعلام شد
(یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۱) ۰۸:۰۰

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان ، برنامه های این نهاد برای ماه مبارک رمضان را در سه محور تامین سبد کالا و اطعام مهدوی، حامی یابی برای ایتام، و جذب کفارات و زکات فطریه وتوزیع آن بین نیازمندان تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عیسی بابائی در تشریح برنامه های کمیته امداد گلستان در ماه مبارک رمضان گفت: در ماه میهمانی خدا به همت مردم و خیرین استان برنامه «اطعام مهدوی ، افطاری ساده » اجراء می شود.
بابایی تصریح کرد: یکی از برنامه های مهم در این ماه جذب 18000 حامی برای فرزندان یتیم و محسنین استان خواهد بود.
وی با اشاره به تعداد بیش از 85 هزار خانوار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان افزود: تامین حداقل یک بسته معیشتی «سبد کالا » برای مددجویان تحت حمایت در سراسر استان از دیگر برنامه های محوری امداد گلستان در ماه مبارک رمضان خواهد بود.
مدیرکل کمیته امداد گلستان به طرح «اطعام مهدوی» اشاره کرده و بیان داشت: درسال گذشته 87 هزار بسته معیشتی وتعداد 1میلیون و 107 هزار پرس غذای گرم جمعا به ارزش 61 میلیارد تومان با همت 253 آشپزخانه اطعام مهدوی ، بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان توزیع شد.
بابایی با اشاره به جذب 8000 حامی درماه مبارک سال 1400عنوان کرد: با مشارکت ادارات و نهادها وخیرین جمعاً 14هزارو 600 حامی طرح اکرام آمادگی خود را برای کمک به ایتام ومحسنین تحت حمایت این استان ، اعلام و به مجموعه حامیان این استان اضافه شدند.
وی یاد آورشد: علاقمندان به حمایت از فرزندان ایتام ومحسنین می توانند با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir ویا ارسال عدد یک به سرشماره 3000333317 ، نسبت به حمایت مادی ومعنوی خود از فرزندان ایتام ومحسنین اقدام کنند.
بابایی خاطر نشان کرد : درحال حاضر تمامی ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری درسطح استان آماده جمع آوری و توزیع کمک های مردمی و انسان دوستانه ی گلستانی ها ، بین اقشار نیازمند است .
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان عنوان کرد: مردم نیک اندیش استان و خیران می توانند بدون مراجعه حضوری ، نذورات و کمک های نقدی خودرا از طریق کد دستوری #017*۸۸۷۷* ویا شماره حساب 111804689008 وشماره کارت 6037991899970226 نزد بانک ملی ، واریز نمایند تا در اسرع وقت به دست هم استانی های نیازمند برسد.
انتهای پیام.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید