امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
سه شنبه / ۹ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۱:۰۰
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۸۰۴۲
گزارشگر : ۸۴
قائم مقام کمیته امداد استان سمنان؛

حمایت کمیته امداد استان سمنان از 33 ایده دانش بنیان در دومین رویداد استارتاپی کارآفرین شو

حمایت کمیته امداد استان سمنان از 33 ایده دانش بنیان در دومین رویداد استارتاپی کارآفرین شو
(سه شنبه ۹ فروردین ۱۴۰۱) ۱۱:۰۰

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان به اختتامیه دومین رویداد استارتاپی کمیته امداد استان سمنان اشاره و خاطرنشان کرد: در این رویداد 33 طرح منتخب و سه طرح حائز رتبه برتر شدند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، میثم کاشفی، قائم مقام کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه در دومین رویداد استارتاپی کارآفرین شو، 220 اثر به دبیرخانه این رویداد ارسال و بعد از بررسی 200 طرح تایید شده، 33 طرح منتخب شدند، اظهار داشت: سه طرح منتخب حائز رتبه برتر واز حمایت های این نهاد و پارک علم و فناوری برخوردارمی شوند.

میثم کاشفی تصفیه خانه فاضلاب شهری با استفاده از مواد عالی فتو کاتالیست‌ها، پلتفرم واقعیت مجازی(فریلنسری) و خالص سازی بره موم (ساخت آنتی بیوتیک) را به عنوان سه طرح نخست ارائه شده در این رویداد دانست، اذعان داشت: در راستای تحقق شعار سال مبنی بر «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» واحدهای فناور دارای ایده تا مرحله ساخت نمونه اولیه، تجاری سازی و ساخت انبوه و راه پیدا کردن به بازار فروش حمایت می شوند.

وی 33 طرح دیگر را در موارد ساخت بلوک سیمانی مقاوم، ساخت یونیت تولچنج، رله فیوز هوشمند با پردازنده مرکزی، کشت جلبک، اپلیکیشن‌های استارتاپی، گلدان های خاک‌نما، کمباین برداشت پیاز، پرورش زالو، دستکاه نقطه زنی روی سفال و... را از جمله طرح های ارائه شده در دومین رویداد استارتاپی کارآفرین شو برشمرد و گفت: کمک به ساخت نمونه اولیه پذیرش در پارک علم و فناوری ، پرداخت تسهیلات اشتغال زایی از جمله کمک های این نهاد برای رشد وتجاری این ایده های اولیه است.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان تصریح کرد: بسیاری از جوانان نخبه و دارای ایده هستند ضروری است، مقدمات و شرایط ظهور و بروز این ایده ها در کشور فراهم شود و مشاغل دانش بنیان گسترش یابد.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید