امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
سه شنبه / ۲ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۲:۳۸
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۸۷۹۹۹
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

افتتاح ۱۰۰ واحد مسکن مددجویی در سیستان و بلوچستان

افتتاح ۱۰۰ واحد مسکن مددجویی در سیستان و بلوچستان
(سه شنبه ۲ فروردین ۱۴۰۱) ۱۲:۳۸

با حضور رئیس کمیته امداد ۱۰۰ واحد مسکن مددجویی در شهرستان نیکشهر سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رئیس کمیته امداد در سفر به استان سیستان و بلوچستان ۱۰۰ واحد مسکن مددجویی را افتتاح کرد.
 
 با حضور سیدمرتضی بختیاری، عملیات ساخت ۱۷۰ واحد مسکن برای خانواده‌های تحت حمایت در سیستان و بلوچستان با همکاری بنیاد علوی در شهرستان قصرقند نیز آغاز شد.
 
رئیس کمیته امداد همچنین در نخستین روز سال ۱۴۰۱ در جمع ایتام تحت حمایت در سیستان و بلوچستان حضور یافت و گفت: ائممه معصومین (ع) تاکید فراوانی بر توجه به یتیمان داشته‌اند و کمیته امداد افتخار می‌کند که خادم ایتام است.
 
وی در این دیدار با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ به نام تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی گفت: به یاری خدا تا پایان سال، ۵۰۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان و نیازمندان سطح کشور ایجاد خواهیم کرد.
 
بختیاری با اشاره به تخصیص ‌۲۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه برای اشتغال مددجویان در سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: دولت سیزدهم، دولت محرومان و مجلس یازدهم نیز مجلس محرومان است؛ امیدواریم با همدلی سه قوه، کمیته امداد بتواند ماموریت سنگینی که بر عهده دارد را به نحو احسن انجام دهد.
 
رئیس کمیته امداد در خصوص اشتغال مددجویان تاکید کرد: ما الگوهای موفقی در مناطق محروم و روستاهای دورافتاده جنوب استان سیستان‌ و بلوچستان داریم که می‌تواند در سطح کشوری، به عنوان الگو در نظر گرفته شود.
 
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید