امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
پنج شنبه / ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۷۹۵۴
گزارشگر : ۸۰
درقالب طرح مفتاح الجنه انجام شد؛

دیدار استاندار قزوین با دو خانواده نیازمند

دیدار استاندار قزوین با دو خانواده نیازمند
(پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۰) ۱۱:۱۲

استاندار قزوین به همراه مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در قالب طرح مفتاح الجنه، با دو خانواده تحت حمایت دیدار کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ استاندار قزوین با حضور در منزل دو خانواده تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین ضمن گفتگو با این خانواده ها، از نزدیک خدمات ارائه شده و مشکلات این خانواده ها را مورد بررسی قرار داد.

محمدمهدی اعلایی با تبریک اعیاد شعبانیه ادامه داد: فقر و محرومیت زیبنده کشور ما نیست و مجموعه کمیته امداد امام خمینی (ره) تلاش می کند تا با اجرای سیاست های حمایتی، بستر ارتقای زندگی مددجویان را فراهم کند.

وی اضافه کرد: دولت تلاش می کند در کنار ایجاد فضای زندگی مناسب برای همه اقشار، حمایت های لازم را برای ارتقای زندگی نیازمندان فرام کند از این رو در گام نخست رفع فقر مطلق در دستور کار دولت قرار گرفته است.

در ادامه مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) تلاش می کند از ظرفیت های مختلف برای بهبود زندگی مددجویان استفاده کند از این رو طرح مفتاح الجنه به منظور دلجویی و آشنایی بیشتر مسئولین و خیرین با خدمات کمیته امداد امام (ره) و رفع موانع و مشکلات زندگی محرومان تدارک دیده شده است.

ناصر ظاهری یادآورشد: خدمات بسیاری به محرومان و نیازمندان ارائه شده است ولی با توجه به مشکلات متعدد محرومان، نیازمندی هایی وجود دارد که باید با مشارکت هرچه بیشتر مردم و مسئولان رفع شود.

شایسته ذکر است در این دیدار ها که به صورت جداگانه انجام گرفت، ضمن مساعدت نقدی و اهدای سبد کالا به هر خانواده، استاندار قزوین پیگیری تهیه تبلت مورد نیاز دانش آموز یک خانواده به همراه فرش و تأمین ودیعه مسکن و هزینه های درمانی خانواده دیگر را پذیرفت.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید