امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
سه شنبه / ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۶:۰۰
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۷۹۰۵
گزارشگر : ۷۸

مردم سخاوتمند استان بیش از 4.7 میلیارد تومان به جشن نیکوکاری کمک کردند

مردم سخاوتمند استان بیش از 4.7 میلیارد تومان به جشن نیکوکاری کمک کردند
(سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۰) ۱۶:۰۰

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی از کمک 4 میلیارد و 759 میلیون‌تومانی مردم نوع‌دوست استان به جشن نیکوکاری طی امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجید الهی راد با بیان اینکه امسال نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا و با تمهیدات اندیشیده شده، در راستای حفظ سلامت مردم، جشن نیکوکاری از طریق فضای مجازی و روش‌های پرداخت الکترونیکی برگزار شد، افزود: تا کنون طبق آمار اولیه مردم استان بیش از4 میلیارد و 759میلیون تومان به جشن نیکوکاری کمک کردند.
وی با اشاره به روش‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی به نیازمندان، بیان داشت: از جمله برنامه های امسال این نهاد بهره برداری از ظرفیت اولیا و دانش آموزان در شبکه شاد بود که با راه اندازی پویش همشاگردی نیکوکار تلاش کردیم تا با ترغیب دانش آموزان نسبت به کمک رسانی زمینه خدمت به محرومان را فراهم کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی با تأکید بر اینکه کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مدارس استان در جشن نیکوکاری امسال برای رفع نیازمندی‌های دانش آموزان همان مدرسه صرف می شود، افزود: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مدارس مناطق برخوردار، برای کمک به دانش آموزان سایر مدارس ارسال‌ می شود.
الهی راد اظهار کرد: جشن نیکوکاری امسال در آستانه سال نو و بهار طبیعت باهدف کمک به افراد بی‌بضاعت و به‌منظور کمک به تأمین اقلام شب عید نیازمندان با شعار " عیدی برای همه"در روزهای 12 لغایت 14 اسفندماه سال جاری اجرا شد.
وی میزان کمک‌های جمع‌آوری‌شده در جشن نیکوکاری سال گذشته را 8 میلیارد و 600 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: خیران هم‌اکنون می‌توانند با استفاده از کد دستوری #1*058*8877* و بدون هزینه در کمک به نیازمندان در طول شبانه‌روز کمک‌های نقدی خود را به جشن نیکوکاری و یا سایر سرفصل‌های امداد واریز نمایند و مشترکان صدقات نیز با کد های کیو آر ارسالی بر روی گوشی های خود می توانند می توانند کمک های خود را به دست داشن آموزان و ایتام نیازمند استان برسانند.انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید