امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
جمعه / ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۴
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۷۸۳۰
گزارشگر : ۸۴
با حضور رئیس مرکز پژوهش کمیته امداد

افتتاح مرکز معین هوش مصنوعی و اولین مرکز نیکوکاری مجازی کشور در سمنان

افتتاح مرکز معین هوش مصنوعی و اولین مرکز نیکوکاری مجازی کشور در سمنان
(جمعه ۲۰ اسفند ۱۴۰۰) ۱۱:۲۴

در آئینی مرکز معین هوش مصنوعی ict و اقتصاد دیجیتال،مرکز نوآوری قومس،مدرسه اشتغال امداد و نخستین مرکز نیکوکاری مجازی در استان سمنان در مرکز رشد واحد های پورسینا افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته،  فاطمه منصوری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان در آیین افتتاح مرکز معین هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال و نخستین مرکز نیکوکاری مجازی ایران در سمنان با تمجید از اقدامات کمیته امداد استان اظهار کرد: کمیته امداد امان در چند سال اخیر برنامه‌ریزی بسیار خوبی در حوزه مقابله با فقر و توانمندسازی جامعه هدف خود داشته است.
وی با اشاره به اجرای طرح جامعه توانمدسازی مددجویان در استان سمنان افزود: کمیته امداد و دستگاه های حمایتی باید با شناخت درست و دقیق از نیازها برای رفع مشکل از مخاطبان خود قدم بردارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان با بیان اینکه کمیته امداد با پرداختن به طرح های اشتغالزا به سراغ نیاز روز جامعه رفته ادامه داد: باید بدانیم که اصل و اساس توسعه در افکار و اذهان و نه ابزار و ماشین آلات اتفاق می افتد و از همین رو است که توانمندسازی و آموزش جامعه هدف اهمیت دو چندان پیدا می کند.
وی ادامه داد: مهمترین و موثرترین کار شما در کمیته امداد شناسایی نیروی انسانی و جامعه هدف و آموزش و توانمندسازی وی برای سوق دادن او به سمت اشتغالی متناسب با استعداد وی و نیاز واقعی بازار کار است.
منصوری بر لزوم همکاری بیشتر بین کمیته امداد و مراکز دانشگاهی و مهارتی تاکید و خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات مددجویان باید ارتباط مستمر با دانشگاه ها، نخبگان و فعالان حوزه مهارت آموزی داشته باشید.
وی بر لزم توجه بیشتر به استارتاپ‌ها تاکید و عنوان کرد: نیروهای خلاق و جوان از مهمترین سرمایه های کشورند و شما باید از این ظرفیت ها در راستای توانمندسازی جامعه هدف خود بهره بگیرید.
معاون استاندار سمنان ادامه داد: استانداری سمنان با همه توان آماده همکاری و همراهی با کمیته امداد و فعالان این حوزه است.
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید