امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
یکشنبه / ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۵
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۷۷۴۲
گزارشگر : ۸۵

اهدای 55سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد نیشابور

اهدای 55سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد نیشابور
(یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰) ۱۳:۳۵

رئیس کمیته امداد نیشابور با اعلام این خبر گفت : همزمان با 14 اسفند روز احسان و نیکوکاری و سالروز تشکیل کمیته امداد 55 سری جهیزیه شامل اقلام یخچال ، ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ، اجاق گاز ، جاروبرقی و تلویزیون به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون تومان به نوعروسان تحت حمایت این نهاد اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، هادی محمدیان در این رابطه افزود : طرح کوثر از جمله طرح های مشارکتی کمیته امداد است که توسط خیرین و مردم نیکوکار شهرستان نیشابور کمک های قابل توجهی در خصوص رفع مشکلات مالی معیشتی و تهیه جهیزیه نوعروسان صورت گرفته است .
وی ادامه داد : مسئولان و اقشار مختلف مردم می توانند در اجرای این طرح خداپسندانه مشارکت داشته باشند و هر یک از افراد می توانند مسئولیت تهیه یک یا چند جهیزیه را بپذیرند و یا مسئولیت تامین بخشی از جهیزیه دختران نوعروس تحت پوشش کمیته امداد را قبول کنند .
محمدیان تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون  183 سری جهیزیه (به غیر از 14 اسفند) به ارزش 3 میلیارد و 249 میلیون تومان به زوج‌های جوان تحت حمایت این نهاد اهدا شده است و در حال حاضر 50 نوعروس در نوبت دریافت کمک هزینه جهیزیه هستند .
وی با بیان اینکه خدمات راهنمایی و مشاوره قبل، حین و پس از ازدواج به زوج‌های تحت حمایت، از دیگر خدمات این نهاد در حوزه ازدواج است، تأکید کرد: به دلیل شیوع ویروسکرونا، کلاس‌های مشاوره ازدواج، فرزند پروری و مهارت‌های زندگی برای زوج‌های جوان قبل از دریافت جهیزیه به‌صورت مجازی  برگزار می‌شود.
شایسته ذکر است: نیکوکاران می توانند به منظور مشارکت در طرح های مختلف این اداره کد # 05116 *8877* را شماره گیری کنند. 

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید