امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
یکشنبه / ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۴:۱۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۷۷۰۲
گزارشگر : ۹۰
همزمان با میلاد باسعادت امام حسین (ع) انجام شد،

مراسم نمادین نواختن زنگ نیکوکاری در مدرسه شهید اندرز گو اراک

مراسم نمادین نواختن زنگ نیکوکاری در مدرسه شهید اندرز گو اراک
(یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰) ۱۴:۱۶

با هدف ترویج نظام ملی خیر واحسان وجمع آوری کمک های مردمی در آستانه سال جدید و نشاندن لبخند بر لبان فرزندان ایتام ومحسنین ، زنگ نیکوکاری در محل مدرسه ابتدایی شهید اندرز گو اراک با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی، قائم مقام کمیته امداد استان ، جمعی از مسئولان و خیران نواخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،سید مجتبی ،آل یاسین معاونت مدیریت توسعه و منابع استانداری ضمن تبریک اعیاد مبارک شعبانیه گفت:سالروز تأسیس کمیته امداد را به تمام امدادگران که برای کمک به محرومین و رفع محرومیت تلاش می کنند تشکر می کنم .
وی با اشاره به اینکه کمک به هم نوعان یک توفیق الهی که خداوند نصیب بندگان خوب می کند افزود: دستگیری از نیازمندان یک وظیفه عمومی است و همه باید در این کار خداپسندانه مشارکت نمایند.
وی انفاق را از تاکیدات دین مبین اسلام دانست و اظهار داشت: در دستورات و آموزه های دینی به دستگیری محرومین تأکید فراوان شده است و اثرات و برکات آن در زندگی خیران بارز و روشن است.
معاون مدیریت توسعه و منابع استانداری در پایان بیان داشت: راه اندازی سامانه امداد هوشمند کمیته امداد اقدامی اثر بخش در راستای شفاف سازی عملکردها وحفظ کرامت و عزت مددجویان است.
عدالت بهرامی ، قائم مقام محترم کمیته امداد استان مرکزی نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بیان داشت:کمیته امداد به عنوان بزرگترین نهاد خدمت رسان محرومین تنها نهادی است که افتخار دارد نام مبارک امام راحل (ره) بر تارک آن بدرخشد.
وی افزود: امسال جشن نیکو کاری با شعار عیدی برای همه - جشن همدلی همزمان با سراسر کشور در بیش از دو هزار پایگاه جشن نیکوکاری استان مرکزی برگزار شده است.
وی هدف کمیته امداد از برگزاری این جشن را دستگیری از نیازمندان با کمک خیران و فراهم نمودن عیدی خوب برای آنها دانست و اظهار داشت: این جشن با همکاری سایر دستگاه ها به منظور جلوگیری از موازی کاری برگزار می شود.
بهرامی در ادامه گفت: کمیته امداد بر اساس رسالت خود و برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی در طول سال به صورت مستمر به خانواده های تحت حمایت و افراد بی بضاعت که تحت پوشش نیستند و به دلایلی دچار مشکل شدند کمک می کند.
یاری مدیر آموزش و پرورش اراک منطقه یک نیز در این مراسم گفت:همکاری دانش آموزان و خانواده های آنها به دانش آموزان نیازمند منطقه قابل تقدیر است و در سال گذشته 420 عدد تبلت توسط خیران به دانش آموزان نیازمند منطقه یک کمک شده است.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید