امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
شنبه / ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۸:۰۰
سرویس : حقوقی و امور مجلس
کد خبر : ۱۸۷۶۶۸
گزارشگر : ۴۸۷

بیانیه ۲۴۲ نفر از نمایندگان مجلس به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره)

بیانیه ۲۴۲ نفر از نمایندگان مجلس به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره)
(شنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۰) ۱۸:۰۰

بیانیه ۲۴۲ نفر از نمایندگان به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در صحت علنی مجلس شورای اسلامی قرائت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمحسن دهنوی، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی نوبت عصر امروز (شنبه 14 اسفندماه) بیانیه 242 نفر از نمایندگان به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) را قرائت کرد.
 
متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
چهاردهم اسفندماه یادآور صدور فرمان تاریخی بنیان‌گذار فقید انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام راحل (رضوان الله) درخصوص تشکیل کمیته امداد امام خمینی است. نهادی انقلابی با هویتی دینی، مردمی و جهادی که براساس اندیشه و مبانی فکری و فقهی حضرت امام تاسیس شد و با هدایت حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی این راه همچنان استمرار دارد.
 
کمیته امداد امام خمینی (ره) از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون همواره در کنار قوای سه‌گانه فارغ از تعلق به گرایش‌های سیاسی و جناحی به فکر خدمت شایسته و بایسته به ولی‌نعمتان انقلاب بوده است.
 
ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی با آگاهی و وقوف کامل از شرایط سخت اقتصادی و معیشتی اقشار محروم و کم‌درآمد کشور و با شناختی که از ظرفیت‌ها و امکانات کمیته امداد خصوصا تعهد و دلسوزی امدادگران سراغ داریم، تلاش خواهیم نمود با حمایت و همراهی دولت سیزدهم که خود در امر محرومیت‌زدایی دغدغه‌مند می‌باشد، نسبت به رفع مشکلات و تنگناهای فراروی این نهاد مقدس مردمی و فراهم شدن زمینه‌های خدمت بهتر و بیشتر به ولی‌نعمتان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اقدام نماییم.
 
در خاتمه یاد و خاطره تمام امدادگران خدوم و شریفی که نقاب در چهره خاک کشیده‌اند و دار فانی را وداع گفتند، خاصه آقایان عسگراولادی، شفیق، حاجی حیدری، نیری و والی را گرامی داشته و آرزوی توفیق و سربلندی برای این نهاد پرتلاش و پرافتخار را داریم.
 
پایان پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید