امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
چهارشنبه / ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۲
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۷۵۵۷
گزارشگر : ۸۵

راهی شدن 97 نوعروس به خانه بخت

راهی شدن 97 نوعروس به خانه بخت
(چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰) ۱۳:۵۲

رئیس کمیته امداد اداره 5 مشهد گفت: از ابتدای امسال تاکنون به 97 نوعروس نیازمند تحت حمایت جهیزیه اهدا و آنها راهی خانه بخت شدند که 50 مورد از این جهیزیه ها از میلاد حضرت علی تا عید مبعث بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جواد اسحاقی با اشاره به اینکه 15 نوعروس در نوبت دریافت جهیزیه هستند، اظهار کرد: میانگین هر جهیزیه 20 میلیون تومان و شامل 5 قلم کالای اساسی زندگی است.
وی افزود: در تهیه جهیزیه این نوعروسان تاکید بر تهیه کالای باکیفیت ایرانی و تولید داخل بوده و است.
اسحاقی با شااره به اینکه، از دیگر بسته های حمایتی در خصوص ازدواج ارائه مشاروه های قبل، حین و بعد از ازدواج، فراهم کردن بستر اشتغال برای خانواده و اعطای تسیهلات کارگشایی  است، افزود: همه خدمات کمیته امداد در جهت کمک به توانمندسازی خانواده است.
رئیس کمیته امداد اداره 5 مشهد یادآور شد: به 10 دانش آموز برای تحصیل در بستر مجازی ، تبلت اهدا شد.
رئیس کمیته امداد اداره 5 مشهد یادآور شد: کمیته امداد اداره 5 مشهد از 5 هزار و 354 خانوار با 9 هزار و 549 مددجوی حمایت می کند.
شایسته ذکر است: اداره ۵ مشهد در خیابان کاشانی- بین کاشانی ۵ و ۷ واقع شده است و به مددجویان ساکن در محدوده خیابانهای۱۷ شهریور، چهنو، نواب صفوی، وحدت، ولایت، سرخس، رستمی،  تا ابتدای کامیاب، علیمردانی، گلشهر، مهرآباد، کوی صاحب الزمان، صدمتری سمت راست بابانظر و روستاهای جاده سیمان ارائه خدمت می کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید