امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
دوشنبه / ۲ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۵:۲۱
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۷۳۷۴
گزارشگر : ۷۸

اجرای طرح همشاگردی نیکوکار به همت کمیته امداد خراسان شمالی

اجرای طرح همشاگردی نیکوکار به همت کمیته امداد خراسان شمالی
(دوشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۰) ۱۵:۲۱

طرح همشاگردی نیکوکار به همت کمیته امداد خراسان شمالی و با همکاری آموزش و پرورش برای اولین با در استان به اجرا می سد.

 به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجیدالهی راد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در نشست با مدیرکل آموزش و پرورش به منظور تشریح برنامه های هفته احسان و نیکوکاری از اجرای طرح همشاگردی نیکوکار خبر داد و افزود: این طرح برای اولین بار در استان با هدف تشویق دانش آموزان به مشارکت در جشن نیکوکاری و تبیین فرهنگ احسان و دستگیری از نیازمندان به اجرا می رسد.

وی گفت: این طرح در قالب یک ساعت تدریس توسط یکی از معلمان خوش ذوق آموزش و پرورش با محوریت تشریح نحوه کمک رسانی به نیازمندان اجرا می شود.

وی ادامه داد: با اجرای طرح همنشین بهشتی، دانش آموزان می توانند ازطریق کد کیو آر یا صدقه الکترونیکی و یا سامانه # 1*058*8877* و نوشتن دلنوشته و یا متن احساسی در خصوص دستگیری از نیازمندان در این طرح مشارکت کنند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: د ر نهایت به نفرات برگزیده این مسابقه جوایزی نفیس از جمله تبلت و ... به دانش آموزان اهدا می شود.

وی با اشاره به اجرای درس همنشین بهشتی نیز گفت: این طرح از ابتدای مهر ماه به اجرا رسیده و برکات خوبی برای ایتام به ارمغان داشته است، اما با این وجود نیازمند توسعه و تعمیق و تدریس این ساعت درسی به صورت ویژه برای کلیه دانش آموزان هستیم.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید