امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
یکشنبه / ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۶
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۸۶۹۳۲
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور قائم‌مقام کمیته امداد انجام شد؛

آغاز ساخت 100 واحد مسکونی مددجویان در استان قزوین

آغاز ساخت 100 واحد مسکونی مددجویان در استان قزوین
(یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰) ۱۳:۱۶

ساخت 100 واحد مسکونی مددجویان با حضور قائم‌مقام کمیته امداد در استان قزوین آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مصطفی خاکسار در مراسم آغاز ساخت 100 واحد مسکونی و بهره‌برداری از 50 واحد مسکونی مددجویان در استان قزوین، گفت: برنامه کمیته امداد در نهضت ملی مسکن، ساخت و تأمین 360 هزار مسکن برای نیازمندان طی چهار سال آینده است که تحقق این موضوع، کمک دولت و تسهیلات بانکی را می‌طلبد.

وی با بیان اینکه مسکن یکی از مهمترین خدمات کمیته امداد به جامعه هدف است، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 108 هزار خدمت مسکن به نیازمندان ارائه شده که 52 هزار واحد آن مربوط به ساخت و تکمیل مسکن بوده است.

قائم‌مقام کمیته امداد تلاش برای ایجاد درآمد پایدار همراه با رفع دغدغه مسکن را بسیار مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: اساس کار کمیته امداد، توانمندسازی است؛ از این رو تمام خدمات این نهاد برای کمک به توانمندسازی ارائه می‌شود و تلاش ما این است که مددجو در چرخه زندگی، روی پای خودش بازگردد.

خاکسار عنوان کرد: کمیته امداد برای توجه به اشتغال‌زایی، مشوق‌هایی را تدارک دیده است تا با پرداخت تسهیلات، زمینه توانمندسازی محرومان و نیازمندان فراهم شود. امروز بخش خصوصی نیز به این مساله  توجه دارد و شاهد به کارگیری مددجویان در این واحدهای صنعتی هستیم.

انتهای پیام

 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید