امروز شنبه ,۱۱ تیر ۱۴۰۱
دوشنبه / ۴ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۳
سرویس : حقوقی و امور مجلس
کد خبر : ۱۸۶۸۰۱
گزارشگر : ۴۸۷
معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد اعلام کرد؛

همکاری 1600 وکیل نیکوکار برای ارائه خدمات حقوقی به مددجویان

همکاری 1600 وکیل  نیکوکار برای ارائه خدمات حقوقی به مددجویان
(دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰) ۱۱:۰۳

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد گفت: در حال حاضر 1600 وکیل نیکوکار به طور مستمر با کمیته امداد همکاری دارند و برای مددجویان خدمات مختلف حقوقی ارائه می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ جعفر صباغیان در همایش تقدیر از وکلای نیکوکار که در سالن اجتماعات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار شد، با بیان اینکه وکلا ندای حق‌طلبانه محرومان و مظلومان جامعه هستند، افزود: در حال حاضر 1600 وکیل نیکوکار به طور مستمر با کمیته امداد همکاری دارند و برای مددجویان خدمات مختلف حقوقی ارائه می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه کمیته امداد بال مهربانی نظام است، ادامه داد: سر ریز مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه به کمیته امداد وارد می‌شود و هر جا خللی در خدمت‌رسانی مطلوب دستگاه‌ها به مردم وجود داشته باشد، این نهاد مسئولیت رسیدگی به نیازمندان را برعهده می‌گیرد.

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد عنوان کرد: هر جا مردم نمی‌توانند حق خود را بیان کنند و بستانند، وکلا به عنوان قشر دلسوز وارد می‌شوند و به احقاق حقوق مردم کمک می کنند. نیازمندان قشر محرومی هستند که قلمی برای بیان مشکلات خود ندارند، ولی وکلا با تخصص خود برای دفاع از محرومان عمل می‌کنند که باید تلاش‌های آنها را بستاییم.

صباغیان گفت: از جمله برنامه‌های کمیته امداد برای مددجویان، مشاوره و خدمات حقوقی و قضایی است؛ مشکل حقوقی مددجویان در بسیاری موارد از طریق کمک وکلای نیکوکار حل می‌شود و موجب احقاق حق آنها شده و آرامش را به آنها بر می‌گردانند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید