امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
سه شنبه / ۲۸ دی ۱۴۰۰ / ۰۹:۱۲
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۶۷۱۰
گزارشگر : ۷۹

توزیع 8382 دستگاه بخاری و آبگرمکن در بین مددجویان خراسان جنوبی

توزیع 8382 دستگاه بخاری و آبگرمکن در بین مددجویان خراسان جنوبی
(سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰) ۰۹:۱۲

از ابتدای سالجاری 8382 دستگاه بخاری و آبگرمکن با اعتبار بالغ بر 141 میلیارد و 514 میلیون ریال در بین مددجویان تحت حمایت استان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،محمد عرب، سرپرست کمیته امداد خراسان جنوبی  گفت: از ابتدای سالجاری 8382 دستگاه بخاری و آبگرمکن در بین مددجویان تحت حمایت استان توزیع شده است.
عرب در ادامه افزود: برای تهیه بخاری گازی و آبگرمکن خانواده های تحت حمایت بالغ بر 141 میلیارد و 514 میلیون ریال هزینه شده است.
وی  با بیان اینکه خرید و اهدای لوازم ضروری زندگی به مددجویان با هدف تأمین، بخشی از وسایل مورد نیاز و آسایش آنها انجام می‌شود افزود: در این راستا تعداد 2446 عدد آبگرمکن و 5936 بخاری گازی بین مددجویان تحت حمایت توزیع شده است.
وی با اشاره به اینکه رفع فقر و محرومیت‌زدایی، تقویت بنیه فرهنگی و توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت یکی از مهم‌ترین رسالت‌های این نهاد می باشد تصریح کرد: براساس ‌نیازسنجی‌های انجام‌شده به ‌منظور تامین نیازهای ضروری تمامی خانوارهای تحت حمایت، ضمن قدردانی از مشارکت و همراهی خیرین، برای هم افزایی کمک‌های مردمی و ظرفیت‌های موجود در سازمان‌ها و نهادها نیاز به توجه هر چه بیشتر مسوولان می باشد تا بتوانیم پاسخگوی نیازهای ضروری اقشار آسیب‌پذیر جامعه باشیم.

انتهای پیام

کمیته امداد خراسان جنوبی
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید