امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
شنبه / ۲۵ دی ۱۴۰۰ / ۰۹:۴۶
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۶۶۶۵
گزارشگر : ۸۸

خدمات کمیته امداد استان گلستان به مردم آسیب دیده از زلزله شهرستان رامیان

خدمات کمیته امداد استان گلستان به مردم آسیب دیده از زلزله شهرستان رامیان
(شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰) ۰۹:۴۶

690 میلیون تومان توسط کمیته امداد به مددجویان آسیب دیده از زلزله رامیان اهداء شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت : در جریان زلزله سال گذشته شهرستان رامیان 36 واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش این نهاد دچار آسیب شد که بلافاصله نسبت به ساخت واحدهای مسکونی اقدام و علاوه بر تسهیلات سایر دستگاهها، مبلغ 690 میلیون تومان نیز از سوی این نهاد حمایتی به ‌صورت بلاعوض در سال 99 به خانواده‌های آسیب‌دیده کمک شد.
وی ادامه داد : همچنین برای تکمیل این واحدها مبلغ 1میلیارد و 180 میلیون تومان توسط بنیاد کرامت رضوی در سالجاری مساعدت گردید ودر آذرماه ، طی مراسمی واحدهای آسیب دیده به بهره برداری رسید.
بابایی با اشاره به اینکه تمامی منازل آسیب دیده مددجویی تکمیل شده ، افزود : برای احداث هرواحد مبلغ 50 میلیون تومان درقالب تسهیلات وام مسکن و مبلغ 25 میلیون تومان بلاعوض و همچنین 8 تن سیمان نیز ازسوی بنیاد مستضعفان مساعدت شده است .
بابایی تصریح کرد: به حول و قوه الهی ، مددجویان آسیب دیده از زلزله رامیان در حال حاضر درمنازل جدید خود سکونت دارند که در قالب تامین لوازم ضروری زندگی با همت بنیاد کرامت رضوی 18 دستگاه آبگرمکن، 15 دستگاه بخاری و 20 مورد کابینت جمعاً به ارزش 228 میلیون تومان به این خانواده ها اهداء شد.
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید