امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
شنبه / ۲۵ دی ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۱
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۶۶۵۵
گزارشگر : ۷۸

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در روزهای دوشنبه

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در روزهای دوشنبه
(شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰) ۱۱:۱۱

در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات نیازمندان و سایر مراجعین ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی، دوشنبه هر هفته در دفتر استان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد، مدیر کل کمیته امداد استان خراسان شمالی در این خصوص اظهار کرد: در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و همچنین رسیدگی به مشکلات و در خواست های مددجویان و سایر مراجعین دیدار چهره به چهره در روزهای دوشنبه هر هفته برگزار می شود.
وی یا آور شد: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 1000 دیدار چهره به چهره با مددجویان تحت حمایت صورت گرفت که درخواست های آنها بررسی و پاسخ داده شد.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی بیشترین مشکلات و درخواست های مددجویان را بحث معیشتی، مسکن، اشتغال و کمک های درمانی عنوان کرد.
الهی راد گفت: ملاقات مردمی از روز سه شنبه به روزهای دوشنبه هر هفته تغییر یافته است و مراجعین و متقاضیان می توانند برای دیدار به اداره کل کمیته امداد خراسان شمالی واقع در بزرگراه مدرس مراجعه کنند.
وی به راه های ارتباطی متقاضیان دریافت خدمت از این نهاد اشاره و خاطرنشان کرد: شماره تلفن 05832252215 برای پاسخگویی به امورات نیازمندان و سایر مراجعین آماده می باشد. همچنین  سرشماره پیامکی 3000333358  و ایمیل khn@emdad.ir آماده دریافت هرگونه درخواست متقاضیان و مددجویان از این نهاد می باشد.


امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید