امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
شنبه / ۲۵ دی ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۰
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۶۶۵۴
گزارشگر : ۷۸

سپرده گذاری سه میلیاردی خیران در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد خراسان شمالی

سپرده گذاری سه میلیاردی خیران در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد خراسان شمالی
(شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰) ۱۱:۱۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از سپرده گذای حدود سه میلیارد تومانی خیران در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت این نهاد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با بیان اینکه طی امسال 375 فقره حساب جدید در  صندوق امداد ولایت کمیته امداد خراسان شمالی افتتاح شده است، افزود: با این سپرده گذاری حدود سه میلیارد تومان جذب  منابع به نفع محرومین صورت گرفته است.
وی مشارکت خیران در افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت را زمینه ای در تسریع خدمت رسانی به نیازمندان  برشمرد و خاطرنشان کرد: این صندوق در زمینه های اشتغال، کارگشایی، تحصیلی، درمانی، جهیزیه و حوزه عمرانی به نیازمندان وام های قرض الحسنه پرداخت می کند.
وی با  دعوت از خیران و نیکوکاران مبنی بر سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت با هدف کمک به نیامندان گفت: خیرانی که در این صندوق سپرده‌گذاری می‌کنند می‌توانند افراد نیازمند را برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه معرفی کنند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه گزارشی از فعالیت های این نهاد طی 9 ماهه سال جاری  ارائه کرد و ادامه داد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت طی امسال به ۲ هزار و 161 خانوار نیازمند استان تسهیلاتی به ارزش ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده است.
وی بیان کرد: این صندوق طی امسال هزار و 6 فقره تسهیلات کارگشایی،397 فقره تسهیلات اشتغال، 551 فقره تسهیلات خدمات مسکن در قالب ساخت، عمرانی و ودیعه مسکن و باقی مانده در قالب درمانی و فرهنگی به نیازمندان اعطا کرده است.
 


امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید