امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
پنج شنبه / ۲۳ دی ۱۴۰۰ / ۱۹:۳۲
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۸۶۶۴۰
گزارشگر : ۳۸

مساعدت 24 میلیارد تومانی بنیاد مستعضفان به مددجویان آسیب دیده از سیل هرمزگان

مساعدت 24 میلیارد تومانی بنیاد مستعضفان به مددجویان آسیب دیده از سیل هرمزگان
(پنج شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰) ۱۹:۳۲

همزمان با سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان و پیگیری رئیس کمیته امداد کشور با بنیاد مستعضفان مبلغ 24 میلیارد و 300 میلیون تومان برای رفع مشکلات به مددجویان آسیب دیده از سیل استان اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ جلیل تراهی ، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان هرمزگان و پیگیری رئیس کمیته امداد کشور با بنیاد مستعضفان مبلغ 24 میلیارد و 300 میلیون تومان برای رفع مشکلات به مددجویان آسیب دیده از سیل استان اختصاص یافت.

تراهی گفت: براساس ارزیابی های انجام شده تعداد 4 هزار و 676 خانواده تحت حمایت این نهاد در سیل اخیر دچار خسارت شدند.

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان با اشاره به اینکه بیشتر خانواده های آسیب دیده از سیل وسایل زندگی شان از بین رفته است، تصریح کرد: این مساعدت جهت تامین لوازم ضروری زندگی خانواده های تحت حمایت کمیته امداد که از سیل اخیر دچار آسیب شده اند اختصاص یافته است و شامل : کولر گازی ، یخچال ، تلویزیون ، ماشین لباسشویی، اجاق گاز ، بخاری ، آبگرمکن ، فرش و پتو می باشد که طی هفته آینده این اقلام تهیه و تقدیم جامعه هدف این نهاد می شود.

تراهی ضمن قدردانی از مساعدت و همکاری مهندس پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستعضفان یادآور شد: تا کنون سه هزار و ۶۰۰ سبد معیشتی و دو هزار و ۱۰۰ تخته پتو به ارزش دو میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان بین خانواده های مناطق آسیب دیده ناشی از سیل استان توزیع گردیده است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید